Dirty Works Double Ended Smokey Eye Brush

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu çift taraflı bir makyaj fırçası.
Gölgeli smokey diye tabir edilen makyajlarda kullanılması için tasarlanmış.
Bir kaç sefer önceki Gratis indiriminden ne alabilirim diye bakınırken standından alınmış ve başka yere takılmış olan bu fırçayı ben 6 TL civarına düştü zannedip aldım ve eve gelince fark ettim ki meğer 14 TL imiş.
 Dahası ben sadece karıştırma fırçası diye aldım ve eve gelince fark ettim ki yine diğer ucu kesik uçlu bir fırçaymış. Hatta dahası da var kesik uçlu fırçası  yapıştırıldığı yerden çıkmıştı. Ve ben hangi akla hizmetse bir fırça iki uç zannettim. Yani değiştirilebilir uçlu bir fırça sandım. Sonradan jeton düştü. Meğer çift uçluymuş ve yapıştığı yerden çıkmış.
Yani ben 6 TL zannettiğim ürüne 14 TL verdim hem de parçalanmış haline :)
Neyse sonra onu yapıştırdım yerine sorun kalmadı.
Fırçaya gelecek olursak evet kesik uçlu tarafıyla kirpik diplerine koyu renk far sürüp dağıtma fırçasıyla smokey görüntü vermek mümkün.
Ayrıca kesik uçlu tarafıyla kaşlarınızı doldurabileceğiniz gibi kalın eyeliner sevenler için güzel bir alternatif.
Fırça iyi güzel işlevini yerine getiriyor. 14 TL ye iki fırça hiç de fena değil ama.... Bir defa fırçalarını bir kavanozda yada benzeri bir şeyde dik muhafaza edenler için çift taraflı fırçalar biraz sıkıntı ve uçları bozulmaya meyilli. Ben yatay muhafaza ettiğim için sıkıntı yaşamadım.
Bir de sadece iki kullanımda dağıtma fırçasının kılları dökülmeye başladı. Yapışkanından çıkan taraf bu olsaydı belki derdim normal ama kesik uçlu tarafı çıkmıştı. Kesik uçlu tarafında her hangi bir dökülme yada deformasyon olmadı.
Ama dediğim gibi karıştırma tarafı henüz iki kullanımda hem de daha hiç yıkamamışken kılları döküldü. Maalesef çok sevimsiz bir durum. Her fırça mı böyle yoksa bana mı denk geldi bilmiyorum. Ancak ben bir tarafının çıkmış olmasını da göz önünde bulundurarak acaba mağazada açılıp kurcalandı mı diye düşünmeye başladım.
Bu fırçadan alıp kullanan ve böyle bir durumla karşılaşan yada karşılaşmayan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder