Pastel Magic Touch Coverstick & Highlighter \ Pastel Sihirli Dokunuş Kapatıcı ve Aydınlatıcı

Merhaba

Bugün bloğumun konuğu Pastel markasının içinde hem kapatıcı hem aydınlatıcı bölümü olan bu harika ürünleri.
soldan sağa 2 ve 4 numara
Dün Mac markasının aydınlatıcısını paylaştığımda belki de bazı takipçilerim benim yaşadığım şehirde Mac mağazası yok online alışveriş yapmak istemiyorum yada ben bir aydınlatıcıya o kadar para veremem demiş olabilir.
Bende bugün sizlerle Pastel'in içinde hem aydınlatıcı hem kapatıcı olan bu kitlerini paylaşmak istedim.
soldan sağa 2 ve 4 numara
Aslında bu ürünleri akma sebebim aydınlatıcılarını kullanmaktı. Ama kapatıcıları da gerçekten iş görür nitelikte.
2 ve 4 numara olmak üzere iki rengi mevcut. 2 numaralı kitteki ürünlerden kapatıcı daha sarı renkte ve aynı şekilde aydınlatıcı da daha şarap rengine yakın bir kırık beyaz.
2 numaralı kit
4 numaralı kitteki kapatıcı daha açık renk ve aynı şekilde aydınlatıcısı da daha simli ve beyaz.
Özellikle aydınlatıcıları az ve dikkatli kullanmakta yarar var. oldukça yoğunlar. Beyaz biraz daha simli olduğundan daha çok gece makyajlarında tercih edilebilir. Her iki aydınlatıcıyı da nemli fırça ile uygulamak mümkün. Ve tabi yine her ikisini de far olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kaş altlarınızı aydınlatmak içinde kullanmanız mümkün.
4 numaralı kit
Bir diğer kullanım alanı ise aydınlatıcılarınızı rujlarınızın glosslarınızın üzerine uygulayabilirsiniz. Hatta sadece dudak ortanıza hafif aydınlatıcı uygulayarak sanki dudaklarınız daha dolgunmuş hissi yaratabilirsiniz.
Kapatıcılara gelecek olursak yapıları elinizin ısısı ile biraz daha kremsi kıvama gelse de biraz kuru gibi. Bu yüzden göz altlarınızı kapatmak için kullanacaksanız mutlaka uygulamadan önce göz altlarınızı iyice nemlendirmelisiniz. Yoksa çizgilere dolma yapabiliyor.
yukarıdan aşağıya 2 ve 4 numara
Aynı zamanda yüzünüzdeki cilt kusurlarınızı sivilce lekelerinizi de bu kapatıcılarla kapatabilirsiniz.
yukarıdan aşağıya 4 v2 2 numaralı kit
Ürünün üst kapağını açtığınızda kapakta minik bir aynası var ve ilk olarak kapatıcıyla karşılaşıyorsunuz. Alt kısmını ise çevirerek açtığınızda toz aydınlatıcıyı görüyorsunuz.
Ben genel olarak her ikisini de özellikle seyahatlerimde az yer kapladıkları için tercih ediyorum.
Fiyatına gelecek olacak Pastel'in online alışveriş sitesinde 19TL. Watsons ve Gratis mağazalarından alınabileceği gibi yerel kozmetikçilerde de bulabilmek mümkün.
Ben genel olarak bu ürünlerden de Pastel'in rujlarından da çok fazla memnun kaldım. Bloğumda Pastel'in kalıcı rujlarıyla da ilgili bir yazı ve Swatchları mevcut. Sağ üst köşedeki arama yerine pastel yazarak ilgili yazıları bulabilirsiniz.
Beni instagramdan ve diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklamayı unutmayın. Ve daha fazla yazı okumak isterseniz bloğuma üye olmayı da unutmayın. Hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder