Mac Mineralize Skinfinish Soft And Gentle Highlighter

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu Mac Mineralize Skinfinish serisinden Soft And Gentle.
Severek hatta bayılarak kullandığım bu aydınlatıcı bence makyaj koleksiyonunuzun vazgeçilmez bir parçası olması.
Her ne kadar bronz gibi görünüp insanlarda benim açık tenime uymaz diye düşünülse de bence pembemsi şampanya rengiyle her renk cilt tonuna tam uyum sağladığını düşünüyorum.
Öyle iri simleri falanda yok. Aksine çok doğal bitişli bir aydınlatıcı. Ama tabi fırçanızı daldırıp kullanırsanız alüminyum folyo gibi gezebilirsiniz.
En güzeli ise Mac'in kalıcı koleksiyonunda yer alması. Gerçi ürün 10gr ve sadece aydınlatıcı olarak kullanılan bir ürün olduğundan bitirmesi bir hayli zor.
Kadife gibi bir yapısı var. Oldukça pigmentli. Makyajınızda aydınlatmak istediğiniz elmacık kemiklerinizin üzerine burun kemiği alın çene dudak üzeri gibi bölgelerde kullanabileceğiniz gibi far olarak yada kaş atı aydınlatıcısı olarak da kullanabilirsiniz.
Kuru olarak kullanımı yaygın olsa da nemli fırça ile uygulamalarda daha metalik veya ıslakmış gibi bir görünüme kavuşmak da mümkün. Özellikle fotoğraf çekimlerinde çok hoş bir etki yaratıyor.
Bu aydınlatıcı bana arkadaşım Hediye'nin hediyesi :) ama almak isterseniz şuan Mac'in internet sitesinde 89 TL.
Ben çok severek kullanıyorum ve elimde 3 tane daha aydınlatıcı olduğu halde elim hep buna gidiyor. Diğerlerinin incelemesini de bir kaç gün içinde bloğumda görebilirsiniz. Mac 'e bu kadar para vermek istemiyorsanız takipte kalın derim.
Beni instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterli. Bloğuma da üye olursanız çok mutlu olurum. Sevgiler hoşçakal
ın.....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder