Pastel Ojelerim 'Pastel Aşkına'

Merhaba
Bugün bloğumda elimdeki Pastel marka ojelerin renklerini ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Pastel markası son zamanlarda çıkardığı Nude koleksiyonuyla benim de gönlümü fethetti. Gerek renklerin hoşluğu gerekse tırnaklarda temiz duru bir görünüşe sahip olmaları da cabası.
Normal kalınlıkta ve uzunluktaki fırçalarıyla sürümleri kolay tek katta daha yalın renk verseler de iki katta tam renk vermeleri harika. Kalıcılıkları 2-3 gün gibi ancak elleriniz çok iş ile yada su ile meşgulse eğer dayanma süreleri azalabilir. Ancak base coat ve top coat ile uygulandığında eğer sıkılmazsanız  4-5 gün rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bir diğer gönlümü fetheden koleksiyonu ise Magic Sand Matte Finish ojeleri. ojeler tam mat ve kurudukça kumlu bir görünüme bürünüyor. Bende iki rengi mevcut ancak denk geldikçe diğer renklerini de alacağım. Fırçaları diğer ojeleri ile aynı. Ojeleri neredeyse bir hafta çıkarmadan kullanmanız mümkün.
308 numara
Elimdeki diğer ojelerden sarı olanı sınırlı üretim bir oje bulunabilir mi bilmiyorum ama harika bir limon sarısı.
maalesef numarası silinmiş
Kalan diğer ojelerimden kırmızı olanları ilk katta tam kapatıcı. Dayanma süreleri en fazla 2 gün. Her kırmızı oje gibi maalesef çıkarırken bulaşma yapabiliyor ve base coat sürmezseniz tırnaklar da pembe izler kalabiliyor. Koyu renk oje çıkarıcı asetonlarla da tırnağınızdan tam olarak çıkarmanız mümkün.
Simli pembe olan neredeyse sanırım yapısı gereği siz sıkılıp silmediğiniz sürece tırnaktan çıkmıyor.
Pastel marka ojelerimin severek kullanıyorum. uzun zamandır elimde olan ojeleri de var ve kıvamlarında herhangi bir koyulaşma sakız gibi olma durumu yok. Bu nedenle Pastel ojeler beni hiç üzmüyor. Sizin kullandığınız ve işte bu dediğiniz pastel marka ojeniz hangisi? Paylaşırsanız sevinirim.
Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip etmek isterseniz sayfanın aşağısında bağlantıları bulabilirsiniz. Sevgiler hoşçakalın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme