Max Factor Skin Luminizer Fondöten

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu Max Factor Skin Luminizer Fondöten.
Watsons'ın internet sitesinde ürünle ilgili ''Max Factor Skin Luminizer Fondöten, ışığı yansıtan parçacıklar ve B ve D vitaminlerini içeren yenilikçi sarmal formül içerip cilt bakımı faydalarına ek olarak hoş ve ışıltılı bir baz sunar. “İnci pigmentleri” anında parlaklık için cilt tonunuzu aydınlatırken, Skin Luminizer Fondöten’deki elastomerler ışığı geri yansıtarak daha aydınlık, daha pürüzsüz ve daha ışıltılı bir görüntü yaratır. ''diye bir açıklama var. Peki gerçekten anlatıldığı kadar var mı?
Bende ürünün reklamlarını görür görmez bu fondötene bir şans vermek istedim. İlk sürdüğümde sanırım önyargılarımdan dolayı fondöten bana yapış yapış ve maske gibi geldi. Yüzümü elledikçe çok rahatsız oldum. Keşke almasaydım 41 TL çöpe gitti diye düşündüm. Ancak ertesi gün kullandığımda gerçekten böyle bir hisse hiç kapılmadım.
Ürün yumuşacık ve sürümü çok kolay. Real Techniques Miracle Makyaj süngeri ve stippling brush ile de güzel sonuç elde ettiğimi söyleyebilirim. Ancak en güzel etkiyi ürünü cildime parmaklarımla yedirdiğimde elde ettim. Hatta göz altı için olan ürününü alıp almamak arasında kararsız kalmıştım. Nette biraz araştırayım derken fondöten hakkında İtalyanca bir yazı gördüm ve Türkçeye çevirdiğimde ürünün bileşenlerinden dolayı ısıyla daha iyi aktive olduğunu ve parmaklarla uygulamanın fondötenin etkisini arttırdığını okudum. Bilmeden doğrusunu yapmışım meğer.
Vaad ettiği gibi aydınlık bir cilde kavuşuyorsunuz. Sanki BB krem gibi cildinize uyum sağlıyor cilt tonunu eşitliyor ancak daha sağlıklı daha aydınlık bir görünüme kavuşturuyor.
Kapatıcılığı ilk katta hafif iki kat uygulandığında orta kapatıcı diyebiliriz. Henüz ülkemizde toplamda beş rengi var ve yine tester olmadığı için kafama göre 05 natural rengini aldım ki ben 05 olduğunu görünce okadar da ışığın altında tenime uyar diye düşündüm ancak en açık rengini almışım. Ancak çok açık durmasa da bronz pudra ile uyguladığımda gayet memnun kaldım. Hatta en koyu rengi olan 80 bronz rengini de alarak yüzümde ışık gölge oyunuyla kontürleme işlemi için kullanmayı planlıyorum.
Ben ilk izlenim olarak hayal kırıklığına uğradıysam da şuan severek kullanıyorum. Ürün için bazı yabancı bloggerlar yağlı cilt için çok uygun deseler de bence yarı mat hatta saten bitişli bu fondöten altına uygun nemlendirici kullanıldığında her cilt tipinin severek kullanabileceğini düşünüyorum. Benim yanaklarım çok kuru olduğu halde ve altına nemlendirici sürmeyi unutup fondöteni direk cildime bazsız uyguladığım halde ikinci kullanımımda gerçekten çok beğendim.
Şuan Watsons'ta 31 Ekim tarihine kadar devam edecek olan indirimden ürünü %50 indirimle alabilirsiniz. Bende ürünün Eye Luminizer olanını almak için sabırsızlanıyorum.
Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek isterseniz sahranın alt tarafında bulunan bağlantılara tıklamanız yeterli. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder