Gosh Click'n Conceal

Merhaba
Bugün bir göz altı kapatıcısı inceleyeceğim.
Yine aslında hakkında hiç bir şey bilmediğim araştırmadığım hatta varlığından haberdar bile olmadığım bir üründü kendisi. Yine Gratis indiriminde Gosh standında görünce deneyeyim dedim. Ve yine tester yoktu rast gele aldım.

Kalem şeklinde ve aynı YSL Touche Eclat gibi arkasından basarak ürünü ucuna veriyor ve aynı onun gibi ucu fırçalı. Ama tabi asla bir YSL değil.
Light medium ve dar olmak üzere 3 rengi var. Ancak netten baktığımda bir de redness yani kırmızılıkları kapatan cinsi var ki ülkemizde hiç denk gelmedim. İnşallah vardır da  onu da denerim :)
Ben 01 light rengini aldım. Özellikle açık renk olanını seçiyorum ki aynı zamanda aydınlık bir etki de olsun. O yüzden ben 01 rengini çok sevdim. Oldukça sarı tonlu orta kapatıcılıkta. Pudralı bir yapısı yok. Oldukça kremsi ve dağıtması kolay.
Ancak göz altlarınızda morluk problemi yaşıyorsanız tek başına asla yeterli gelmez. Ayrıca pudrayla sabitlemezseniz maalesef çizgilere doluyor.
İçerisinde 2.9 ml ürün var ve normal fiyatı 30 TL civarı. Ben indirimden 18-19 TL gibi bir fiyata aldım. Bu fiyata maalesef daha iyi kapatıcılar var. Çünkü içindeki ürün miktarı çok az. Aynı YSL 'nin 2.5 ml iken 90-100 TL olması gibi. Tabi o daha uçuk seviyelerde ama aydınlatması üzerine tanımam.
Neyse arkasındaki basmalı tuşa ilk seferde 10 defa falan basmak gerekli. Ancak sonraki kullanımlarda da 3-4 defa basında anca ürün geliyor ve bu defa da ürün geldikçe geliyor. Hepsinde aynı sıkıntı var mı bilmem ama ben ilk açtığımda kokusundan nefret ettim. Sanki annemin 20 sene önce kullandığı ruju kokluyor gibi hissettim. O kadar ağır ve bayat bir kokusu var ki. Dahası ucundaki fırçanın kulları her kullanımda bir iki tane çıkıyor. Ürün bitmeden ucundaki fırçanın kılları bitmese bari.
Yani kıssadan hisse bitene kadar kullanırım ancak ir daha asla alacağımı zannetmiyorum. Sadece redness rengini bulursam onu denerim o kadar. Aranızda deneyenleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum. Belki de benimki sıkıntılı bir üründü. Yada rafta fazla kaldığından bozuldu bilemiyorum. O nedenle deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder