Wet'n Wild Megalast Liquid Lipcolor

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu yine kalıcı bir ruj. Hem de illallah ettirecek kadar kalıcı bir ruj.
Bu rujları stantta hep görüyordum ama almıyordum. İnstagram'da takip ettiğim kişilerinde bu rujdan aldıklarına hiç şahit olmadım. Sonra aylar önce bir indirim oldu ve ben hiç araştırmadan indirimde diye hem de bu renk tam yaz rengi diye düşünmeden aldım. Deneyince biraz araştırıp Youtube'da bir video izledim ama yok:( Neyse...
Eve geldim ruju denemek istedim dudaklarıma nemlendirici sürdüm ama aman Allah'ım bu da ne böyle? İğrenç ötesi bir yapı. Bir defa sürdüğünüz yerden ikinciye geçemiyorsunuz. Bazı yerler opak bazı yerler saydam gibi. Renk yoğunluğu farklı.
Hani ruju yedirmek için dudaklarınızı birbirine sürtersiniz ya işte bu hareketi yaptığımda dudaklarıma yapıştırıcı sürmüşüm gibi birbirine yapıştı. Ayırınca dudaklarımda yer yer açılmalar oldu. Sinirden güldüğümde durum daha da vahimdi çünkü ruj dudaklarımın gülmemin etkisiyle gerildi ve araları çatladı.
Attım bir kenara tabi sinirden de kendime kızıp durdum. Sonra yeniden denemek istedim. Ama yine aynı hadiseler. Rezil bir yapı. Yapışan dudaklar akabinde soyulan bir ruj. Çıkarması daha da berbat. Çift fazlı içeriğinde yağ olan makyaj temizleyicilerle bile defalarca sildim dudaklarımı. Yalan yok resmen zımparaladım :( ve yine attım bir kenara.
Sonra dedim ki acaba Rimmel London Provocalips rujların arkasındaki şeffaf sabitleyiciyi bu rujun üzerine kullansam ne olur? Sonuçta Provocalips rujlarında şeffaf sabitleyicisini sürmediğinizde aynı Megalast rujda yaşadığım şeyler oluyordu. Hadi dedim bir defa daha bu sefer şeffaf sabitleyici ile deneyeyim.
Sakın denemeyin. Bir ruj asla daha berbat bir hal alamazdı. Bu defa da yağlı vıcık vıcık bir şey oldu.
Ben hiç ama hiç beğenmedim. Keşke almasaydım yada en azından tester falan deneseydim de param cebimde kalsaydı. 10 TL gibi bir fiyata aldım ama yine de 10 TL bazen çok şey ifade ediyor. 10 tane ekmek demek yahu. Ama ben çöpe atmış oldum :(
Neyse benim bu rujla ilgili deneyimlerim felaketti. Benimki mi bozuktu anlamadım. Rengine bayıldım ama ruj berbat :( Siz hiç aldınız mı denediniz mi? Deneyimlerinizi yorum olarak bekliyorum. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder