Note Detox & Protect Fondöten SPF 15

Merhaba
Bugün konuğum Note Kozmetik'in çekilişinden kazandığım Detox&Protect fondöten.
Maalesef fondöteni ancak 3 defa evde kullanabildim çünkü en azından şuan için dışarıda kullanamayacağım kadar koyu. Bronzlaşınca ne olur bilmem ama yapısını sevdiğim için belki çok açık renk bir fondöten alıp karıştırıp kullanabilirim.
Evet fondöteni rengine rağmen beğendim. Üzerinde her cilt tipine uygun olduğu yazan bu fondötenin içeriğinde yine düğer ürünlerinde olduğu gibi yağlar mevcut. Bu üründe de E vitamini ve tatlı badem yağı mevcut. Benim gibi karma ciltliyseniz tamam kuru ve normal ciltliler için de sıkıntı olmaz ama yağlı ciltlilerin mutlaka pudra ile sabitlemesi şart çünkü gün içinde alnım burnum ve çenemde parlama yaptı.
Oldukça kremsi ve ortadan bir tık daha kapatıcı olduğunu düşündüğüm bu ürünü en iyi nemli makyaj sünger ile uygulamayı sevdim. Bu arada rengi koyu olduğu için de bana kapatıcılığı yüksek gelmiş olabilir ama en iyi ihtimalle orta kapatıcılıktadır.
Bendeki sanırım en koyu rengi olan 08 rengi. Yüzümü kontürlemek için de bir defa kullandım ama çok randıman alamadım. Ama eğer bu fondötenin 1-2-3 rengini kullanıyorsanız o zaman bu renk güzel bir kontürleme rengi olabilir.
Fiyatı 25 TL civarı diye hatırlıyorum. Ama dediğim gibi o kadar vermek istemezseniz indirimleri beklemek en güzeli.
Bu arada fondöten gün içinde kusmadı. Yanaklarımda pul pul durmadı. Bir kaç defa da açık renk bir fondöten alıp karıştırıp kullanmak istiyorum. O zaman da yazıyı editler yada instagram hesabımdan paylaşırım deneyimlerimi. Siz bu fondöteni kullandıysanız deneyimlerinizi yorum olarak bekliyorum. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder