Makeup Factory Camouflage Cream

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu ilginç bir kapatıcı.
İlginç çünkü bu kapatıcı dövmeyi bile kapattığını iddia ediyor. Peki gerçekten öyle mi gelin beraber inceleyelim.
Aslında ürünün bir çok rengi var ama garip bir şekilde benimkinin üzerinde numarası yazmıyor. Ama hatırladığım kadarıyla 4 olması lazım.
Benim tenim için çok koyu aslında ama zaten bir sivilce iz yada dövme kapatacaksanız zaten koyu renkle nötrlemeniz gerekir.
Ürün ilk etapta çok yoğun ve katı geliyor. Bu yüzden zaten uygulaması biraz meşakkatli. Önce bir spatula ile ihtiyacınız kadar ürünü alıp parmaklarınız arasında ısıtıp yumuşatıyor ve öyle uyguluyorsunuz. Açıkçası bana bu uygulama zor geldiğinden ben daldırıyorum parmağımı içine. Hijyenik değil evet ama ne yapayım. her defasında spatula ile uğraşmak ben tembel efendiye zor geliyor.
Peki kapatıcı mı? Evet. Kesinlikle dövmeyi kapatıyor. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece az miktar ürün oldukça tenime yayıldı ve büyük ölçüde kapattı. Şimdi diyeceksiniz ki e tam kapanmamış ki.
Evet çünkü ben bunun üzerine fondöten ve sonrasında pudra uygulamadım ki ürün tek başına ne kadar kapatıyor görün istedim. Sivilceler üzerinde de gayet başarılı. Hatta eğer sivilcemle oynayıp onu büyütmüş ve iyice kapanmayacak bir hale getirmişsem önce Rival De Loop concealer paletteki yeşil renkle kırmızılığı nötrlüyorum sonra çok az miktarda kamuflaj krem ile kapatıyorum ve fondöten artı pudra ile tamamen yok oluyor. Şuan sivilcem olmadığından ben dövmem üzerinde göstermek istedim.
Peki bunu nerede bulabilir? www.kozmetikcim.com ve www.bakimstore.com dan bulabilirsiniz. Fiyatı bence gayet uygun. 30-35 TL arasında değişiyor. Ben Trendyol.com sitesinden almıştım. Zaman zaman yine trendyol da satıldığını görüyorum. Uzun zamandır kullanmama rağmen yapısında ve kokusunda herhangi bir değişiklik olmadı. Çok bereketli bir ürün. Eper bir gün bitirebilirsem yeniden almayı düşünüyorum. Eğer sizin de yüzünüzde yada cildinizin herhangi bir yerinde kapatmak istediğiniz yara izi sivilce sivilce izi dövme gibi bir şeyler varsa bence hiç düşünmeden alın derim. En güzeli de sadece yüzünüze değil vücudunuzun herhangi bir yerine de uygulayabiliyorsunuz.
Benim bu kamuflaj kremi ile ilgili düşüncelerim böyle. Sizlerin kullandığı değişik markalarda yoğun kapatıcılar arsa yorum kısmında paylaşırsanız sevinirim. Bu arada biz instagramda çok eğleniyoruz. Bunun için tek yapman gereken yandaki kalplerden instagram hesabına tıklaman. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder