I Love... Raspberry & Blackberry El Kremi

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu Watsons mağazalarında satılan I Love... markasına ait bir el kremi.
Kış mevsiminde sadece yüzümüz değil vücudumuz ve tabi ki ellerimizde çok fazla kuruyor ve nemlendirilmesi gerekiyor.
Bende uzun zamandır kullandığım ve beni tatmin eden bu kremin incelemesini yapmak istedim. Ben kremi 7.90 TL gibi bir fiyata almıştım. Fiyat performans açısından benim hoşuma gitse de eğer elleriniz kuru ise kışın yeterli gelmeyebilir.
Ben aslında meyveli kokuları yüzüme vücuduma ellerime sürmeyi sevmiyorum. Evet kokularına bayılıyorum ama ortalıkta meyveli pasta gibi gezmek istemiyorum. Ama almış oldum işte :)Kokusu biraz ağır benim için. Sizde eğer ağır kokulardan hoşlanmıyorsanız sevmeyebilirsiniz. Ama tabi ki bu kremin başka aromalı olanları da var. Yani bence koklamadan ve testerını denemeden almayın.
İçinde shea ve gliserin var ve ellerin yumuşacık kadife gibi olmasını sağlayanlar bu maddeler sanırım. Açık pembe şeker gibi bir krem. İlk sıkınca sanki cildinizin sıcaklığı ile eriyip elinizden düşecekmiş gibi oluyor ama öyle değil tabi ki.
Ben kokusunu sevmesem de dokusunu sevdiğim için kullanıyorum. Bitince alır mıyım? Bu raspberry ve blackberry kokulusunu almam ama diğer çeşitlerini deneyebilirim.
Sizlerin çok severek kullandığınız kremler hangileri? Yorum kısmına yazarsanız ben ve diğer takipçilerim içinde fikir olabilir. Aynı şekilde hiç hoşlanmadığınız fiyatını hak etmeyen kremler varsa bunları da paylaşın ki bizde gidip almayayım dimi :)
Beni instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek için aşağıdaki bağlantılara tıklamayı unutmayın ve tabi ki  bloğuma da abone olursanız çok mutlu olurum. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder