Flash Tattoos Ve Benim Deneyimlerim

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu yine fazlaca şişirilmiş bir ürün olan Flash Tattoolar.

Watsons'tan aldığım Flash Tattoo
Ben ilk önce Gratis'ten aldım ve hiç denemeden gittim bir pakette Watsons'tan aldım. Her ikisi de 19.90 TL idi. Yani ikisine 40 TL verdim. Keşke vermeseydim de gidip bir iki ruj yada fondöten rimel başka bir şey için harcasaymışım paramı :(
Ben kardeşimin kına gecesinde hem kendime hem kızlarıma yaparım otantik durur falan düşüncesiyle almıştım.
İyi ki kına gecesine giderken yapmamışım da eve gelir gelmez denemişim.
Gratis'ten aldığım Flash Tattoo
Yahu 1 saat bile kakmaz mı bir dövme? Bir de arkasına 5-7 güne kadar dayanır yazıyor. Allah'ım o nasıl bir yalan.
Aslında mantık eskiden cips paketlerinden çıkan dövmelerle aynı. Hatta itiraf edeyim cipsten çıkan dövmeler çok daha dayanıklıydı ve çıkarmak için derini bayağı haşat etmen gerekiyordu.
Bu dövmeler de aynı cipsten çıkan dövmeler gibi yapılıyor bir numarası yok yani. Temiz ve kuru cildinize istediğiniz dövmeyi kesip üzerindeki jelatini çıkarıp yapıştırıyorsunuz. Nemli bir bezle üzerine biraz baskı uygulayarak dövmenin tamamının ıslanmasını ve şeklin derinize geçmesini bekliyorsunuz ve beyaz kağıdı çıkarıyorsunuz.
ilk uyguladığımda
Evet dövmeniz tüm ihtişamıyla kolunuzda bacağınızda artık neredeyse kullanıma hazır. Ama ben o hayran kaldığım ve Watsons' tan aldığım dövmelerin 5 dakika sonra sağından solundan kalkmaya başladığını görünce çok sinirlendim. Bir tane daha yaptım yetmedi kızlarıma da yaptım ama sonuç aynı en fazla yarım saat dayanıyor.
ilk uyguladığımda
Gratis'ten aldığım ise biraz daha fazla dayandı. Tam 45 dakika. Aman Allah'ım ne kadar uzun bir süre. Bu dövme de kenarlarından kalkmaya ve soyulmaya başladı.
uyguladıktan 10 dakika sonra
İnsanların neden bu ürünü bu kadar abarttığını şişirdiğini anlamıyorum. Ellerine parmaklarında yapıyorlar ve 1 hafta çıkmıyor öyle mi? 1 gün bile dayanması mucize arkadaşlar hiç mi ellerinizi yıkamıyorsunuz? Belki de kullandıklarınız başka markaya aittir başka yerden almışsınızdır bilemiyorum ama benim iki ayrı yerden alıp hiç memnun kalmadığım ürünler bunlar. Ayrıca itiraf etmeliyim ki Watsons bir bloggerın fotoğrafını paylaşmıştı ve bu blogger oldukça övüyordu bu ürünü!
Ben açıkçası enayi yerine koyulduğumu düşünüyorum ve bir daha asla almayı düşünmüyorum. Ki piyasa da en ucuzu 19.90 TL bu ürünlerin ve 35-40 TL den daha yüksek fiyatlara satılanlarını da gördüm online alışveriş sitelerinde. Onun yerine paramı başka şeye harcarım daha iyi.

Maalesef benim bu dövmelerle ilgili deneyim ve düşüncelerim böyle sırf orada burada atılıyor ve kızlarım istiyor gönülleri olsun diye kalanları onlara yapıyorum ama zaten hemen çıktığından zararlı olacağını düşünmüyorum. Sizin böyle tecrübeleriniz varsa yorum kısmında paylaşırsanız sevinirim.

uyguladıktan 45 dakika sonra
Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmek için yandaki kalplere ; bloğuma üye olmak için de bu siteye katılın butonuna basmayı unutmayın. Hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder