The Balm Balmsai Ürün İncelemesi

Merhaba
Balmsai paleti The Balm 'ın internet sitesinde gördüğümden beri keşke ülkemizde de satılsa diyordum çünkü içeriğinde kaş farı barındırıyor olması çok hoşuma gitmişti.
Dün yaptığım Büyük Gratis İndirimi alışverişimden sonra ki gittiğim 3. Gratis mağazasında ancak bulabilmiştim bu harika palete ben de kavuştum.
İnstagram da bu paleti alanlar üst sıradaki açık renk farların çok renk vermemesinden şikayetçiydiler ancak ben buna rağmen paleti almak istedim ve aldım.
Evet biraz açık renk oluşlarından mıdır bilmem ama diğer The Balm paletindeki gibi pigmentasyonları yüksek değil ama hiç renk vermiyorlar falan da demem haksızlık olur. Sadece diğer paletlerine nazaran bir tık renk vermesi zayıf bence o kadar.
Bir far bazı ile yada Mac Fix+ ile uygulandığında yine diğer The Balm farları gibi gayet renk veriyorlar ve dağılmıyorlar. Ben bazlı da bazsız da denedim iki türlüde bence gayet kullanılabilirler.
soldan sağa sırayla TUBULAR-SANDBAR-DREAM BOAT-HANG 10-HIGH TIDE- WIPE OUT
In the buff (Basics) farlar açık renk ve far olarak kullanılacağı gibi kaş altı aydınlatma göz pınarı aydınlatma ve hatta bir iki rengi hafif uygulandığında yanaklarda dudak üstünde aydınlatıcı olarak bile kullanılabilir. Ayrıca paletin kapağında yine kocaman bir aynası var.
Mavericks (Splash of Color) farlar hem gece hem gündüz makyajına uygun kullanılabilecek parlak farlardan oluşuyor. Hiç ayırt etmeden hepsine bayıldığımı belirtmeliyim.
soldan sağa PIPELINE-SURFARI-KAWABUNGA-BIG KAHUNA-SURF'S UP-EPİC
İşte aslında sırf kaş farı olarak da far olarakta kullanılabilen Curve&Angle (Brow\Shadows) renkler için aldığım farlar. Hem far karıştırma da kullanabileceğiniz gibi hem kaş doldurma da harikalar.
soldan sağa WOODIE- DIG IT- SCORE
Son sıra Catch A Wave (use wet or dry) farları kuru kullandığınızda göz makyajınıza daha gece makyajı havası vermek smoky makyaj yapmak gözlerinize derinlik katmak için kullanabilir isterseniz ıslak eyeliner fırçasıyla eyeliner olarak kullanabilirsiniz. Çok işlevli bu harika palete ben bayıldım.
soldan sağa RIGHTOUS- RIPPER- STOKED
Paletin ikinci açılır kapağının içinden 2 tane şablon çıkıyor. Benim cadı kızlarım birini hemen kaybettiler ama olsun. Her ne kadar kapağın iç tarafında kullanım şekilleriyle ilgili bilgi verilse de bence benim kullanımın açısından pek kullanışlı değil. Belki eyeliner kuyruğu yapmak için kullanabilirim artık onu da deneyerek göreceğim.
Şimdi gelelim fiyatına :) Paletin indirimsiz hali 65.90 TL. Ben %40 + %10 indirim ile 35.59TL gibi bir fiyata aldım.
Peki değer mi?
The Balm ürünleri Amerika'da ülkemizde satıldığından çok daha pahalı fiyatlara satılıyor. Aslında bu bizim için bir şans. Nasıl olduysa bir ürün ülkemizde diğer ülkelerden daha ucuza satılıyor. Ama yine de indirimleri kovalayın derim açıkçası çünkü böylece 65-70 TL 'ye indirim zamanında 2 tane The Balm paleti alabilirsiniz.
Ben diğer paletlerinde olduğu gibi yine bu paleti de iyi ki almışım diyorum. Sonuçta 35 TL 18 tane far için gerçekten güzel bir fiyat.
Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek için sayfanın alt tarafında bulunan bağlantılara tıklayabilirsiniz. Ayrıca diğer Gratis alışverişlerimi The Balm ürünleri incelemelerimi ve  daha bir çok yazıyı sayfanın alt tarafındaki arşiv kısmından bularak okuyabilir fikir sahibi olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder