Kullandığım Bronzerlar

Merhaba
Bronzerları daha çok yüze kontür işlemiyle şekil vermek amacıyla kullansam da bazen de bronzlaştığımdan dolayı açık gelen fondötenlerimin rengini dengelemek için kullanıyorum.
İlk bronzerım The Balm markasına ait Bahama Mama. Tam mat bu bronzer ensevdiğim ve en sık kullandığım. Dibini görmemden de belli oluyordur zaten. Hem de sadece kontur işlemi için kullanıyorum. Cildimle tam örtüşüyor. Kesinlikle turuncu alt tonlu olmadığı için bayılarak kullanıyorum.
İkinci bronzerım yada koyu tonlu pudra olarakta kullandığım Dior  Diorskin Nude Tan Healthy Glow One Shot 002 Sunlight. Aslında yüz kontürlemekten çok yaz aylarından bronz bir tenle kışa giriş yaptığımda cildime açık renk kalan fondötenleri dengelemek için pudra olarak kullanıyorum. Hafif ışıltılı yapısı cildi çok daha aydınlık ve canlı gösteriyor. Ben duty freeden aldığımda 140 TL 'ye denk geliyordu. Şuan 170 TL civarında satılıyor. Ancak çok büyük ve bereketli bir ürün bu nedenle kolay kolay biteceğini sanmıyorum.
Diğer bronzerlarımı yine Youtube kanalında videolardan görüp meral edip aldım. İkisi de Rimmel London markasına ait. Sun Shimmer 3in1 zaten ışıltılı yapısıyla ancak hafif bir uygulamayla ancak pudra olarak kullanılabilir tabi bu benim için geçerli. Birde far olarakta tek tek veya karıştırarak kullanabilirsiniz.
Rimmel London markasına ait bir diğer bronzer da waterproof olduğunu iddia ettiği Natural Bronzer. Benim tenim  için fazla turuncu kalıyor. Bu nedenle daha hafif kontür işlemi uygulayacağım zaman bu ürünü tercih ediyorum.
Merak edip almayı istediğim bir kaç tane bronzer daha var.  Elimde hiç olmasa da krem formdaki bronzerlarıda merak etmiyor değilim hani. Özellikle Chanel Soleil Tan De Chanel'i çok merak ediyorum. Eğer kullanmaktan hoşlandığınız işte hayatımın bronzerı dediğiniz ürünler varsa yorum kısmına yazabilir instagramdan da gamzecelikdemir kullanıcı adımla beni bulup benimle paylaşabilirsiniz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bloğuma üye olmayı ve instagramdan beni takip etmeyi unutmayın. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder