Mac Pro Longwear Concealer \ Gözaltı Kapatıcısı

Merhaba
Bugün ilkine arkadaşım Hediye sayesinde kavuştuğum ve bana hediye ettiği ilk günden beri severek kullandığım kapatıcımdan bahsedeceğim.
Mac Pro Longwear Concealer hafif sıvı yapıda orta- iyi kapatıcı bir ürün. Her ne kadar 15 saate kadar kalıcılığını koruduğunu iddia eden bir ürün olsa da eğer göz altlarınız çok kuruysa ve iyi nemlendirmediyseniz hem çok kalıcı olmuyor hem de göz çizgilerine dolabiliyor. Ayrıca çok çabuk sabitlendiğinden iyi nemlendirilmiş göz altlarına hızlı bir şekilde sürmekte fayda var.
Doğal mat bir bitiş sağlıyor. Bende ilk önce NW25 rengi vardı ve acaba çok mu sarı kalıyor düşüncesiyle hiç denemeden NW20 rengini de aldım. Evet en azından şuan hala bronzluğumdan çok kurtulamadığım için biraz açık kalıyor ama sorun değil. Bazen tek başına bazen ikisini karıştırarak o an canım nasıl görünmek istiyorsa yada makyajım hangisini kullanmama daha uygunsa o rengi kullanıyorum.
Ürünle ilgili dikkat edilmesi gereken bir durum varsa oda bir sıkımda pompadan gelen ürün miktarı ve cam şişesinin çok ince ve narin oluşu. Pompaya dikkatli ve az sıkamazsanız eğer bütün yüzünüze yetecek miktarda kapatıcı geliyor. Aslında cildiniz kuru değilse fondöten olarakta kullanabilirsiniz. Kim Kardashian başta olmak üzere bu ürünü fondöten olarak kullanan ünlüler mevcutmuş . Ama tabi 9ml 'lik bir ürünü fondöten olarak kullanmak ne kadar akıllıca bilemedim.
bir pompada gelen ürün miktarı
Neyse ben pompa ile basma şeklim arasındaki dengeyi kurdum ama dikkat edin şişeyi çok sıkarsanız ince ve narin yapıdaki cam çat diye kırılabilir. Benim başıma çok şükür gelmedi ama gelenleri biliyorum. Ama bir kaç denemeden sonra insan o dengeyi kuruyor.
Fiyatı 68 TL ve 9 ml ürün var. Mercimek tanesi kadar bir ürün benim her iki gözüm içinde yeterli oluyor. Bu yüzden çabuk bitecek bir ürün değil. En azından benim için öyle.
Ben çok memnunum. Bittikçe alacağım bir ürün. Peki siz bu ürünü kullandınız mı ve en önemlisi memnun kaldınız mı?
Beni instagram.com\gamzecelikdemir kullanıcı adımla takip edebilir bloğuma üye olabilirsiniz. kendinize iyi bakın hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder