NESLİHAN VE NAZLI İLE JW MARRİOT ANKARA'DA 16BLOGGERLA2016

Merhaba
Geçtiğimiz haftalarda ailenizin şehirler arası bloggerı Gamze yani ben sevgili NESLİHAN ve NAZLI nın büyük özveri ve emekle ile hazırladıkları  #16bloggerla2016 etkinliğine katıldım.
Sağ olsunlar kilometrelerce öteden beni de unutmamış davet etmişlerdi. Öncelikle her ikisine de bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Neslihan ve Nazlı öyle güzel hazırlanmışlardı ki birbirinden harika konsept fotoğraflar için MOONMARKWORKS 'ten sevgili Aylin hanımı davet emişlerdi. Aylin hanım birbirinden şık fotoğraflar çekerek yükümüzü hafifletti ve biz de bu sayede etkinlikte bol bol eğlenme fırsatı bulduk. Bu nedenle baştan söyleyeyim bol fotoğraflı bir yazı sizleri bekliyor :)
Öncelikle mekanın dekorasyonundan bahsedecek olursam her şey yeni yıl konseptine uygundu ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü. Masadaki şıkır şıkır pullu payetli runner için PİNKDECO 'ya teşekkürler. Ben de sanki biliyormuşum gibi aynı kumaştan ve renkten kolları ve yakası gümüş payetli gömlek giymiştim :)
Ayrıca masamızdaki mumluk olarak kullanılmış kütükler için JADESELECTİON 'a kıtır kıtır galetaları için BALIKÇIOĞLUGALETA 'ya ve bence kuruyemişte en iyi marka olan TUĞBA KURUYEMİŞ 'e de teşekkürler.
Hem otelde masamızı hem de hediyeleriyle evde damaklarımızı şenlendiren bir diğer marka ise çedar peynirli karamelli ve sütlü çikolatalı patlamış mısır seçenekleri ile MRANDMRSPOPCORN 'du. Buradan sesleniyorum lütfen sarımsaklı mısır da yapın :)
Sarımsak demişken sarımsaklı leblebilerinin olduğu öğrendiğim ama etkinliğimize tatlı karışık leblebileriyle katılan LEB 'di. Online sitelerinde bir çok çeşitlerini ve leblebi tozlarını görünce mest oldum. İlk fırsatta sarımsaklısını sipariş edeceğim :)
Hem etkinlikte konsepte uygun peçeteleriyle hem de bizlere hediye ettikleri mottolu peçeteleriyle TRESO TASARIM 'da bizimleydi. Bana da özellikle bu peçetelerin gelmiş olması ayrıca hoşuma gitti spora başlamış biri olaraktan :)
Spor demişken faydasını sıkça duyduğum ama FRESHOT sayesinde ilk defa tattığım buğday çimi suyuna da bayıldım. İlk içtiğimde sanki arka bahçenin çimlerini biçmişim de o kokuyu bolca ciğerlerime çekmişim gibi geldi. Sonra ikinciyi de düşünmeden içtim. Sağlıklı şeylerin tatları tabi ki bir İskender yada künefe değil ama adı üzerinde sağlıklı. Buğday çimleri de tek içimlik paketlerde dondurulmuş olarak özel paketiyle evlerinize kargolanabilir biçimde tasarlanmış. Ben kesinlikle spora destek olması açısından 30 günlük bir kür sipariş etmeyi planlıyorum.
Etkinliğimize şahsen katılıp marka ve ürünlerini bize detaylıca anlatanlar arasında RALİLA 'dan sevgili Rahmi bey bizimleydi. Özellikle son zamanlar da daha doğal olana yönelmişken Ralila markasıyla tanışmam benim açımdan çok iyi oldu.
Para yaşam ve ilişki koçu sevgili PELİN NARİN TEKİNSOY 'da para üzerine verdiği seminerle bizi şaşırtıp kafamızda soru işaretleri oluştururken aramızdan iki arkadaşımıza da kitabını hediye etti. Ah o kitap bana çıkacaktı ki :) Neyse ki D&R' larda satılıyor.
Bu arada otelimizin güzelliğinden ve bizim için hazırladıkları harika tatlardan bahsetmesem olmaz. Aylin hanım beni çok fena yakalamış tatlılara bakarken bu yüzden o fotoları koymayacağım. Çünkü nasıl bir tatlı canavarı olduğumu görmenizi istemiyorum :)
Araya tatlıları sıkıştırdım ama bizi yalnız bırakmayıp ilk defa bir etkinlikte work shop yapıp hediyeleriyle bizi şaşırtan Mac ve Ankara Ankamall Mac mağazasından sevgili EMRE TURHAL 'da smoky makyaj uygulamasıyla bize makyaj tüyoları verdi. Ayrıca mağaza müdürü Okan bey ve mağazalar sorumlusu Pınar hanım da renk kattılar.

Bu arada instagramdan severek ve hayranlıkla takip ettiğim insanlarla tanışmak benim için ayrıca heyecan vericiydi.  Sevgili ANIL , MEHTAP, SEDA ve YEŞİM ile instagram muhabbetlerinden sonra yüz yüze tanışmak çok mutluluk vericiydi :)
Bıcır bıcır Youtuber AYCAN ile bu 3. karşılaşmamızdı. Artık iyice tanış olduk :)
İlk defa tanıma fırsatı bulduğum ve tabi ki hemen takibe aldığım birbirinden değerli insanlarla da tanışmış oldum.  Sevgili EDA ve aslında aynı şehirde yaşadığımızı öğrendiğim BÜŞRA ,muhteşem pastalar yapan TOLUNAY hanım ve SİBEL hanım, yine ilk defa instagram sayesinde tanıdığım sevgili  YASEMİN ve ÜMMÜHAN , ilk defa tanıştığımız ama çok sevdiğim içi kıpır kıpır YASEMİN ve ASLI hepinizle tanıştığım için çok mutluyum. Yolunuz bu taraflara düşerse başımın üzerinde yeriniz var.
Diğer sponsorlarımızdan başka bir yazı da bahsedeceğim çünkü yazı çok uzun olacak çünkü 60 tane sponsoru anlat anlat bitmez. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder