Makeup Factory Makeup Base

Merhaba
Bugün bloğumda Makeup Factory markasına ait bir makyaj bazından bahsedeceğim.
Benim ilk makyaj bazım olan bu ürünle tanışmam Trendyol sayesinde oldu.
Kaç TL ye aldığımı hatırlamıyorum açıkçası ama şuan Bakımstore internet sitesinde 50 TL civarına satılıyor.
Ürün Alman malı ve 15 ml lik bir baz.
İçeriğindeki silikon sayesinde sürer sürmez kadife gibi bir cilde kavuşuyorsunuz. Yapısı biraz kalın. Makyajın dayanaklılık süresini çok arttırdığını söyleyemem. Evet biraz etki ediyor ama mucizeler yaratmıyor.
Cildi aydınlattığını ve daha pürüzsüz hale getirdiğini söyleyebilirim. Özellikle kuru ve cansız ve donuk bir cildiniz varsa sevebilirsiniz. Ama kendim için konuşuyorum hayatımın makyaj bazını buldum diyemem. Çünkü karma ciltliyim. Şimdi diyeceksiniz ki neden iki tane aldın o zaman?
Birincisi bitmeden ikincisini arkadaşım Hediye verdi çünkü. Bende ilkini bitirdim sonra başka bazlar aldım ve ikincisi kullanmadan kaldı.
Şimdilerde bitirmeye çalışıyorum. Bir daha alır mıyım? Almam. Çünkü elimde daha The Balm Flormar ve Benefit markalarına ait makyaj bazları var.
Ama markanın başka bir makyaj bazını gördüm onu dener miyim? Olabilir. Yeni şeyler denemek bazen hoş olmasa da risk almayı seviyorum galiba :)
Sizin çok memnun kaldığınız yada beğenmediğiniz bazlar varsa yorum kısmında paylaşırsanız sevinirim.Kendinize iyi bakın. Hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder