The Balm Time Balm Face Primer \ Makyaj Öncesi Yüz Bazı

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu The Balm Time Balm Face Primer.
Bu ürünü alalı 4-5 ay oldu. Almadan önce yaptığım araştırmalara göre çok seven de var hiç bir işe yaramadığını düşünende.
Benim düşüncelerime gelecek olursak ürünü yüzüme sürer sürmez kadifemsi yapısıyla benim gönlümü fethetti. Çok gözenekli bir cildiniz varsa bir nebze daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Ama çok büyük beklentiye de girmemek lazım.
Gün içinde benim cildimi yağlandırdı ve makyajımın kalıcılık süresini maalesef arttırmadı. Ayrıca içeriğindeki silikonun fazlalığı bu tarz şeylere takıntılıysanız sizi rahatsız edebilir.  Bu nedenle günlük kullan için cildinizi yorabilir. Sonuçta silikon çok masım bir madde değil.
Fiyatına gelecek olursak ben aldığımda 40 TL civarındaydı normal fiyatı. Belki indirim zamanında %50 indirime denk gelirseniz alabilirsiniz ama bence karma ve yağlı ciltli olanların uzak durması gereken bir ürün diye düşünüyorum.
Biterse bir daha alır mıyım? Hayır almam çünkü elimde 3 tane değişik markada primer \ makyaj bazı var zaten ama onlarda bitse yine almam. Ben pek memnun kalmadım. Daha çok günlük makyajda sırf para verdim diye  kullanıyorum diyebilirim. Çünkü benim cildim yağlıya dönük ve cildimi daha da yağlandırdı. Kuru ciltliler şans verebilir.
Bu ürünle ilgili benim düşüncelerim böyle. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz paylaşırsanız sevinirim. Beni instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek için aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarıma tıklayabilirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder