The Balm Balm Jovi Rockstar Palette Incelemesi

Merhaba
Çarşıdan bir tane eve geldim bin tane sorusuna artık Rockstar palet diye cevap verebiliriz herhalde. Ben öyle makyaja çok para harcayamam az olsun öz olsun hepsi de içinde olsun derseniz bu palet tam size göre o zaman. Ne yani şimdi 65-70 TL çok mu ucuz derseniz bir aydınlatıcısının 40 TL olduğunu düşünürsek bence 12 tane far bir aydınlatıcı bir allık ve iki ruj için bence gayet normal.  

Ayrıca çok işlevli olmaları da cabası. Farları aynı zamanda ıslak kullanımla eyeliner olarak kullanabilirsiniz. Krem Rujları da allığınızın altına baz olarak kullanabileceğiniz gibi direk allık olarak kullanabilirsiniz de üstelik. Yok ama yine de bu fiyat fazla derseniz Gratis'in o harika indirimlerini kaçırmayın ve %50 indirimle yarı fiyatına alım derim :)

ortadaki renkler
Paletin iki kapağı var ve ikisi de mıknatıslı. Böylece farların tozunun krem rujlara bulaşması önlenmiş oluyor. Palette parlak mat ve sedefli farlar mevcut. Ayrıca renk seçenekleriyle gündüz ve gece makyajı kullanımına da çok uygun.


 Farların isimleri ünlü müzik gruplarından yada müzik terimlerinden esinlenmiş. Ayrıca aydınlatıcısı Mary Lou Minizer ve allıkta Frat Boy. Yani aynı anda bu iki ürününde seyahat boylarına sahip olmuş gibi oluyorsunuz.

sağdaki renkler
Farların yapısına gelince evet oldukça yumuşaklar. Ancak neredeyse her farın kaderi olsa gerek bu farlarda toz toz oluyor maalesef ama göz kapağında öyle durmuyor tabiki. Renk vermeleri harika fırçaya aldığınız azıcık ürün bile yetiyor. Bu nedenle koyu renk farlarda dikkatli olunmalı.
Eğer seyahate çıkacaksanız ve yanınıza büyükçe bir makyaj çantası almak istemiyorsanız tek paletle bir sürü ürünü yanınıza almış olacaksınız hem de incecik bir kitap kadar yer kaplıyor.
Kısacası ben The Balm'ın bu paletinden de çok memnunum. Kısa seyahatlerimdeki büyük yardımcım diyebilirim.
Benim bu palet hakkındaki düşüncelerim böyle. Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Beni instagramdan da gamzecelikdemir kullanıcı adımla takip edebilir ayrıca bloğumda sağ tarafta bulunan bu siteye katıl butonuna tıklayarak bloğuma üye olabilir ve sürprizlerden haberdar olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder