Mac Pro Palette Refill Eye Shadow Ve Refill Pan Farlarım

Merhaba
Bir makyaj videosu izledim ve Mac Sketch adlı farına adeta aşık oldum. Hiç aklımda yokken gittim almaya. İki seçeneğim vardı ya tekli far olarak alacaktım yada doldurulabilir palet alıp istediğim renklerdeki farları da zamanla alıp kendi zevkime göre bir palet oluşturacaktım. Tabiki ikinci seçeneği seçtim ve boş palet almaya karar verdim. Ama şimdi önümde yeni seçenekler vardı 4'lü palet mi almalıydım yoksa 15'li palet mi :) bu defa ilk seçeneği seçtim ama şuan keşke 15'li boş paleti seçseymişim diye kızıyorum kendime.
Neyse 4'lü boş paleti ve Sketch adlı farı aldım ama kalan 3 yer boş mu kalacaktı? Hayır kalmamalıydı. Hele bana en yakın Mac mağazası 100 kilometre uzaktayken kesinlikle boş kalmamalıydı.
Bende elimde olmayan renklerle bir palet oluşturmak istedim ve SatinTaupe Star's n Rockets ve Freshwater isimli farlarını aldım. En azından farlar 1.5 gr. ve az yer kaplıyor. Ne güzel bahane dimi :)
Farların renk vermesi bazsız ve kuruyken bile harika hele baz ile yada Mac Fix+ sıkılmış bir fırçayla uygulandığından daha kalıcı ve pigmentli. Diğer farlar gibi çok toz toz olmuyor.
Gelelim fiyatlarına. 4'lü boş palet 24 TL. Farların tanesi ise 40 TL. Evet biraz pahalıya mal oluyor ama kendi paletimi oluşturayım hem kaliteli farlar olsun hem sadece benim renklerimden oluşsun diyorsanız bence yerinde bir seçim olacaktır.

soldan sağa SATIN TAUPE-STAR'SNROCKETS-FREAHWATER-SKETCH
Satin Taupe her tene göze uyabilecek bir far. kahveli fümeli bir renk. Stars'n Rockets
 ise mavi yansımalı bir Barbie pembesi. Freshwater tam bir mavi. Kararında parlak ve bence kahverengi gözlerin vazgeçilmezi. Sketch ilk göz ağrım. Tam bir şarap rengi. Kahveli mürdümlü. Gece makyajlarının vazgeçilmezi olmalı bence.
Ben aklımda 15'li paletle hayallere dalmaya devam ediyorum :) Belki de 15'li boş palet alırım bu farları o palete geçiririm 4'lü palete de kaşlarımı doldurmak için alacağım yeni farları koyarım. Of masrafa bak :) Neyse sanırım şuan hayal olarak kalsa daha iyi :)
Sizin favori Mac ürününüz hangisi yorum kısmında paylaşırsanız sevinirim. Beni aynı zamanda instagramdan gamzecelikdemir kullanıcı adımla takip edebilir bloğuma da sayfanın sağ tarafında bulunan bu siteye katıl butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz. Böylece ileriki bir tarihte yapmayı planladığım çekiliştende ilk siz haberdar olursunuz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder