Watsons Büyük Bayram İndirimi ve Rimmel London'ın Yeni Fondöteni

Merhaba
Watsons yaptığı bir önceki indirimle hepimizde hayal kırıklığı yaratmıştı ki pazar akşamı sosyal medyadan indirimin çok daha genişletilerek devam ettiğini duyurdu. Ve bu defa  Rimmel London markası da %40 oranında indirime girmişti.
Tabi ki bu fırsatı kaçıramazdım. Zaten burnumda kocaman kıpkırmızı bir sivilce çıkmıştı ve elimdeki kapatıcılarla kapatamamıştım. Bu kapatıcı almak içinde iyi bir fırsattı (nasıl bahane) ama ben yine Watsons'a resmen dalınca ve yeni ürünleri görünce kapatıcı almayı unutmuşum :) neyseki indirim 3 Ekim'e kadar devam ediyor.
Bu indirimden Rimmel London standlarında  ilk defa gördüğüm kırmızı kapaklı üzerinde Lasting Finish  25 Hr With Comfort Serum yazan cildi kusursuzlaştırdığını tam kapatıcı olduğunu ve 25 saat kalıcı olduğunu iddia ettiği fondötenini gördüm ve aldım. İlk izlenimim gerçekten diğer fondötenlerine göre çok daha yoğun ve kapatıcı olduğu. Birde ayni fondötenin beyaz kapalı olanı vardı o orta kapatıcılıktaydı. Elimde orta kapatıcılıkta başka fondötenler olduğu için tercihimi tam kapatıcı olandan yana kullandım.
Yine Pastel'den Day Long Lipcolor 11 numara ruj aldım. Rujlar hakkındaki yazım ve renk görselleri bir kaç güne bloğumda olacak. Takipte kalmayı unutmayın.
 Methini çok duyduğum bir rimelide alıp denemek istedim. Loreal Paris Volume Million Lashes Excess. Kirpiklerimde rimel olduğu olduğu için henüz deneme fırsatı bulamadım. Çünkü uzun senelerden beri toric lens kullanıyorum ve rimelimi siler silmez  hemen ardından yeni bir rimel sürmem imkansız neredeyse bu yüzden en sağlıklısı yarın deneyeceğim ve diğer rimelerimin de anlatıldığı bir yazıda bu rimelden de bahsedeceğim.
Değişik bir şey denemeye karar verdim ve bir tane Maybelline Baby Lips aldım. Bu benim ilk Baby Lips'im. Ama diğer bolgger ve youtuberlardan okuduğum ve izlediğim kadarıyla benzerlerinden bir farkı yokmuş. Ama zaten ben başka bir amaçla aldım. Takipte kalın çok eğleneceğiz :) Bu arada ben arkasını hiç okumadan aldım eve gelince okudum ki fesleğenli ve limonlu olanını almışım.
Aldığım diğer ürünlerin hepsi yine Rimmel London markasına ait. Sanırım ben bu markayı seviyorum. Ve Watsons'a bir kez daha teşekkür ediyorum Rimmel London markasını ülkemize getirdiği için. Scandaleyes göz kalemlerinden 24 saat kalıcı ve waterproof olduğunu iddia ettiği 009 Blamed Blue 'yu aldım. Yanardönerli harika bir mavi-yeşil rengi. Hani tavuskuşu tüyünde olur ya işte öyle bir renk. Ben hayran kaldım.
Rimmel London 'ın Kate rujlarından 19 - 104 - 110 ve 29 numaraları aldım. Bu rujların incelemesi ve renkleri de bir kaç güne bloğumda olacak. Yani bayramda da yazılarımla yanınızda olacağım.
Kate rujların yapısını ve pigmentasyonunu beğeniyordum ancak Yalova'daki mağazalarında sadece 2-3 rengi vardı her gittimde ve nedense o sayı hiç artmıyordu. Kocaeli mağazasında hazır bir sürü rengi varken tabi bu fırsatı kaçırmadım :)
Son olarak yine aynı markanın 2 ojesini aldım. Daha öncede aynı ojelerin farklı renklerini kullandığım için memnundum. Bu iki renk arasında karar veremeyince ikisini de aldım.
Fiyatlarına gelince aşağıdaki fişte hepsi detaylıca yazıyor. Ama indirime dikkat!! Mağaza çalışanı önce indirimsiz sonra indirimli fiyatı söyleyince şaşırdım çünkü yine de okadar beklemiyordum.
Bir kez daha Watsons'a bu indirim için çok teşekkür ediyorum. eğer fırsat bulursam indirim bitmeden bir daha şöyle bir güzel incelemek istiyorum mağazayı bir kaç şeyde daha aklım kaldı çünkü :)
Benim ikinci ama bu defa çok memnun kaldığım Watsons alışverişim böyle. Sizler de indirimden alıp memnun kaldığınız yada kalmadığınız ürünleri yorumlar kısmına yazarsanız bende diğer takip eden arkadaşlarım içinde faydalı olur diye düşünüyorum. Şimdilik benden bu kadar kendinize iyi bakın hoşçakalın...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder