Gosh Catchy Eyes Provocateur Rimel

Merhaba
Rimel incelemesiyle devam ediyorum. İlk önce Gratis 'lerde satılan Gosh markasının bu ambalajına aşık olunası rimeliyle başlayacağım.
Dediğim gibi ambalajını al koy karşına seyret ben bayıldım. Bunun dışında rimeli açtığınızda kavisli plastik bir fırça ile karşılaşıyorsunuz. Ben fırçasını Benefit Roller Rush rimele benzettim. O rimelin incelemesi için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Ben her ne kadar önceden Lancome'un piyasadaki her rimelini kullanıp kıl fırçaları kullanmayı daha çok sevsem de bu aralar plastik fırçaları da çok severek kullanmaya başladım. Hatta ilk kat kıl fırçalı bir rimel üzerine plastik fırçalı bir rimelle tarayarak kirpikleri uzatmak ve tek tek ayırmak favorim. Yılbaşından sonra Youtube videolarına başlamak istiyorum. O zaman rimeli nasıl uyguluyorum buna da detaylı yer vereceğim.
Bu rimelin vaadi uzatmak kıvırmak ayırmak ve hacim vermek. Bence bu vaatlerini de tek başına bile yerine getiriyor. Altına yada  üzerine düzeltmek için başka bir rimel yada rimel fırçasına ihtiyaç duymuyorum. Kesinlikle en azından indirimde 15 TL gibi bir fiyata alınabilecek harika bir rimel.
Bittikçe alınacak rimellerden ancak önce elimdeki 30 tane kadar ve hepsi açık olan rimelleri tüketmeli yada elimden çıkarmalıyım.
Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi etkisi bu şekilde. Daha önce de dedim ben rimeli iki kat sürmem. İstediğim etkiye ulaşana kadar sürekli ara vermeden kirpiklerimi tarayarak sürerim. Ve rimel bazı yada o minik tüycüklerden kullanmam. Minik tüycük derken ne kastettiğimi merak ediyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz.


Bence ilk Gratis indiriminde ki sanırım yılbaşında sağlam bir indirim olur :) alınız deneyiniz. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder