Gratis İndiriminden Aldığım Essence Ürünlerinin İncelemesi

Merhaba
Bugün sizlerle son alışverişimde aldığım Essence ürünlerini tanıtacağım. Maalesef son indirimde tam bir izdiham yaşanmıştı ve bende ancak bunları bulabildim. Hem de gittiğim 3. Gratis mağazasında.
İlk önce aldığım farlardan başlamak istiyorum.
ESSENCE METAL GLOW EYESHADOW
Çok büyük umutlarla aldığım bir fardı çünkü gerçekten simli ve ışıl ışıl duracağını düşünmüştüm. Ancak fotoğrafta görünen koca koca simler üst tabakadaki farı kullanınca yerini normal bir parlak fara bıraktı ve o simlerden eser kalmadı. Çok gri bir far gibi görünse de lila yansımalı bir tonu var.
alarmı üzerine taktıkları için dikkatlice çıkarmaya çalışsamda çıkaramadım :(
normal fiyatı 9.50 TL indirimle 4.99 TL ye almış oldum. tozutması az da olsa var pigmentasyonu orta seviyede.
ESSENCE EYESHADOW
Yine çok simli diye özel gecelerde gece makyajlarında kullanırım diye aldım ama diğer farla aynı akıbeti yaşadı. Üst tabakadaki farı kullandıkça alt tabakada simlerden pek eser kalması ama yinede parlak bir far. Tatlı bir sarı alt tonlu şarap rengi. İndirimsiz fiyatı 6 TL indirimle 3.75 TL ye aldım. bu fiyat için iyi farlar olduğunu düşünüyorum. Tozutma az da olsa var ve pigmentasyonu orta seviyede. Fotoğraflarda iki kat uyguladım.
Farlar hakkımdaki düşüncelerim bunlardı. Beni hayal kırıklığına uğratan bir ürün daha vardı.
ESSENCE LASH BASE
İndirimsiz fiyatı 9.25 TLidi ve ben indirimde 4.99 TL ye aldım ancak fotoğraflarda da gördüğünüz gibi ben pek etkisini göremedim. Loreal Volume Million Excess kullandım rimel olarak. Rimeli tek başına da kullansaydım ancak böyle bir etki elde ederdim zaten. Hatta2. ve 3. katta sadece rimelle bazla olduğundan daha iyi kirpikler elde edebilirim. Yapısı Flormar'ın kirpik bazı ile karşılaştırıldığında Essence kirpik bazı daha sıvı ve dikkatli uygulanmazsa kirpikleri yapıştırıyor. Ayrıca beyaz rengi kapatmakte ben çok zorlandım. tekrar tekrar alttan üstten rimel sürdüm. Ben çok beğenmedim. Bir daha almam.
Daha önce turunculusunu aldığım Blush Up! allığın bu gidişimde açık koyu pembe geçişli olanını buldum ve aldım. Turunculu pembeli olanının incelemesini daha önce yapmıştım. Bakmak isterseniz bu bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.
ESSENCE BLUSH UP! POWDER BLUSH
Bence tam bir barbi pembesi. İlkbahar ve yaz için daha uygun olduğunu düşündüğüm bu allığın indirimsiz fiyatı 13 TL ve ben indirimle 7 TL ye aldım. Bence 7 TL için güzel bir allık. Pigmentasyonu orta ve yine tozutma var. 
Aslında aynı anda birbirine benzer 3 allığınız oluyor diyebilirim. Allık koyu pembeden açık pembeye doğru bir renk alıyor ve böylece siz ister tek tek kullanabilirsiniz isterseniz karıştırıp kullanabilirsiniz. Severek kullanıyorum. Bitince yeniden alır mıyım?
O kadar büyük bir allık ki ben bitirene kadar piyasada kalmaz herhalde :)
ESSENCE AQUATIX ALL OVER BODY SHIMMER
Aldığım bir diğer ürünse bu jel formdaki içinde minik simler barındıran bir vücut simi. Son çıkan Aquatix koleksiyonuna ait. Bu koleksiyona ait bu üründen başka hiç bir ürün kalmamıştı. Simli olması mı cezbetti bilmiyorum ama yazın belki düğünlerde kendime yada kızlarıma kullanırım diye aldım. Hoş bir kokusu var ben beğendim. Fiyatı indirimsiz halde 10.25 TL indirimli hali 5.53 TL. Sizde yazın bronzluğunda hafif simlerle ışıldamak isterseniz kaçırmayın derim.

Benim alışverişim böyleydi. Umarım Faydalı bir yazı olmuştur. Beni instagramdan ve diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek için sayfanın alt tarafında bulunan bağlantılara tıklayabilirsiniz. Bloğuma abone olmayı unutmayın. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder