Makeup Revolution Fortune Favors The Brave Far Paleti


Merhaba
Bugün uzun zamandır merak edip sonunda aldığım ve yine bir blog satışında elden çıkardığım bir far paleti ile karşınızdayım.
Ürünü bir instagram satış hesabından aldım. satış hesabı instakozsatis . Almak isterseniz ben 65 liraya almıştım ama tabi şimdi döviz kurlarının uçmasıyla ne kadara satılıyor bilmiyorum. Ayrıca tambeauty.com sitesinden kendinizde alabilirsiniz takılmadan geliyor. Daha önce başka far paletleri aldım bu siteden çünkü hemde şaşırtıcı bir şekilde bir haftada geliyor kargo. 
Palette 30 tane kimi simli kimi ışıltılı kimi mat 30 tane bitirilebilir boyutta far ve bir tane de çift uçlu far fırçası var. Farlar bitirilebilir boyutta yani 5 kuruş hadi bilemediniz 10 kuruş kadar boyutları var.
İçerik avcısı iseniz dikkat bolca mica talc ve paraben içeriyor. Bunun dışında bazı farların yapısı çok kremsiyken bazıları tebeşir gibi. Özellikle mat farlarda pigmentasyon yani renk verme sorunu var.
Bunun dışında simli ve ışıltılı farlar daha kemsi ve renk vermesi bazsız bile çok güzel. 

Mat farlar bazla bile biraz sıkıntılı ve gün içinde çok çabuk uçup gidiyor. Ancak yine ışıltılı farlarda uçma sorunu yok. Her iki farda da tozutma söz konusu.
Meraktan aldım ancak çok içime sinen delirdiğim bir palet olmadı ve yine bir blog satışında elden çıkardım. Aynı renklerden elimde daha bir sürü olduğundan ve merakımı da giderdiğimden ayrıca da mat farların performans düşüklüğünden çekmecemde yer kaplasın istemedim.
Benim maalesef bu far paleti ile ilgili düşüncelerim görüldüğü üzere. Aranızda kullananınız varsa yorumlarınızı merak ediyorum. Siz memnun musunuz? Yeni yazıda görüşmek dileğiyle sevgiler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder