Madame Coco Alışverişi

Merhaba
Öncelikle yeni yılın herkese iyi gelmesini umut ederek başlamak istiyorum. Zira bu ülkede mutlu olabilmek güzel bir sabaha uyanabilmek artık imkansıza yakın :( Yine de her nefes alabildiğimiz güne şükürler olsun.
Çok uzun süredir Madame Coco'dan alışveriş yapıyorum. Hatta instagramdan takip edenlerde bilir ki fotoğraf çekimlerinde kullandığım çiçekler biblolar hep Madame Coco'dan. Hem ürünlerinin tarzıma yakın olması hem fiyatlarının uygun oluşu Madame Coco'yu benim için bir numara haline getirdi.
Ancak son zamanlarda sıklıkla çiçekler biblolar nereden alındı diye instagramdan dm alınca ben de yazayım  da kalıcı olsun dedim.
Öncelikle bir teşekkürüm var. Geçtiğimiz ay Madame Coco'dan çok güzel bir kargo aldım.  Paketten  G3'lü fincan seti ve 2'li kase seti çıktı.
Biz ailecek kahve çay tüketmeyengiller olduğumuzdan açıkçası öyle fincan setlerim falan da yoktu ne yalan söyleyeyim. Olanları da hep anneme falan verip yer kaplamasın diye elden çıkarmıştım.
Ancak diyet yapmaya başlayınca yeşil çay içmeye başlamamla fincan alsam iyi olacak demiştim ki bu kahve fincanları süper oldu. Gerçi hala kahve değil yeşil çay içiyorum o ayrı.
kaselerde tam misafire patlamış mısır ikram etmelik. Ayrıca ürünlerin fiyatları da çok  çok uygun. 3' lü fincan seti en son gittiğimde 14.90 lira idi.
Geçenlerde bende alışveriş yaptım. Fotoğraf çekimlerimde ve youtube videolarımda arka  planda kullanmak üzere bir vazo istiyordum.Firmanın Facebook sayfasında bir vazo gördüm ve bayıldım. Hemen girip almak istedim sonra bir vazo gördüm ve onu daha çok beğendim. Ancak ürünün ölçüleri yazmadığı için alıp almamakta tereddütte kaldım.
İki gün sonra yine alsam mı almasam mı derken vazonun 49 liradan 33 liraya düştüğünü görüp hemen yanına iki tane de çiçek ekleyip aldım. Ancak gelen vazo çok büyüktü. Bende fotoğraf çekimlerinde kullanmak yerine yemek masama koydum.
Yanına bir de her gittiğimde mağazalarında aradığım ama bulamadığım yine fotoğraf çekimlerinde sıklıkla kullandığım yapay kiraz çiçeklerinden aldım. Ancak ilk aldığımda çiçekler 5-6 lira civarıydı. Bu defa indirim olmasına rağmen çiçek fiyatları biraz yüksekti. Sanırım benim gibi düşünüp fotoğraf çekimleri için çiçek alanların sayısı artmış :)
Dediğim gibi ev alışverişlerinde benim öncelikli tercihim her zaman Madame Coco oldu. Öyle ki cuma günü verdiğim siparişim cumartesi ve yeni yıl olmasına rağmen elimdeydi. Hem hızlı gönderim hem uygun fiyatlar hem de kalite açısından gözüm kapalı öneririm. En azından  ürünlerimiz tutulmuyor deyip pazarlarda satılan bebek arabalarını getirip satanlardan değiller :)  Geçtiğimiz günlerde avm de gezerken gördüklerimden sonra Madame Coco daha da büyüdü gözümde bu yüzden :) Ayrıca ne şanslıyım ki buradaki Madame Coco resmen devasa.
Sizin en çok tercih ettiğiniz ve gidince mutlaka bakmalısın dediğiniz ürünler neler paylaşırsanız sevinirim. Kendinize iyi bakın sevgiler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder