Rival De Loop Young Hollywood Fever Silver Highlighter

Merhaba
Yaz yaklaşırken benim gibi bronz tende bolca aydınlatıcıyı sevenler için bu aralar bolca aydınlatıcı incelemesi görebilirler.
Bunlardan biri de Rossmann mağazalarında satılan Rival De Loop Young markasının yeni koleksiyonu olan Hollywood Fever 'dan bir aydınlatıcı. Aslında iki aya yakın oldu ben alalı ancak 3-4 gün önce Rossmann'a gittiğimde bu koleksiyona ait tüm ürünlerin stokta bolca olduğunu gördüm.
Bu aydınlatıcının silver ve gold yani gümüş ve altın olmak üzere iki çeşidi var. Ben ilk aldığımda sadece silver vardı ve bunu aldım. Hatta bu gümüşse diğeri nasıl altın ki demiştim ama geçen gün gittiğimde gördüm ki gerçekten resmen altın renginde. Bu nedenle ben almayı tercih etmedim.
Yine de bu renginin de çok gümüş olduğunu düşünmüyorum.
Ürün çevirmeli kapaklı bir mekanizmaya sahip  olduğundan ve küçük bir ambalaja sahip olduğundan çantaya atıp çıkmaya uygun. Maalesef ben üzerinde içeriğinde kaç gr ürün olduğuna dair bir yazıya rastlayamadım.
Ürün biraz yumuşak yapıda ve bu da ürünün çok fazla toz toz olmasına sebep oluyor. Toz parçacıkları da sanki ürün aşırı simliymiş gibi bir hava veriyor. Ancak ben çok simli olduğunu düşünmüyorum. Çok homojen uygulanabiliyor.
Performansı gayet yerinde. Azıcık bir miktar kullanmak bile güzel sonuç almanıza yetiyor. Ben 16 TL gibi bir fiyata aldığımı hatırlıyorum. Bence fiyat performans açısından oldukça başarılı ve şans verilebilir bir ürün. Ben iyi ki almışım diyorum. Belli olmaz belki denk gelirsem yaz için altın yansımalı olanı da alabilirim. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder