Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado \ Yoğun Nemlendirici Göz Kremi

Merhaba
Aslında cilt bakım rutinimde bu göz kreminden biraz bahsetmiştim ama kremin bitmesine yakın aslında ne kadar az bahsettiğimi gördüm. Bu arada okumak isterseniz cilt bakım rutinim burada.
Kiehl's aslında geçen seneye kadar hiç duymadığım bir markaydı. Tanışmam da yine arkadaşım Hediye'nin bahsetmesi ile oldu. Madem bu kadar methediliyor bir deneyeyim dedim ve ilk olarak bu göz kemini aldım.
Krem içeriğinde avokado olan yoğun nemlendirici bir krem. Yani nemsizlik dışında göz altı problemlerinin hiç birinde bir etkisi yok. Şimdi diyeceksiniz ki bunu neden alayım?
Ben de aynı tepkiyi vermiştim. Çünkü artık 31 yaşındayım ve göz kenarlarımda mimik çizgileri ve hafif kırışıklıklar baş göstermişken bunları önleyici ve destekleyici bir krem kullanmak istiyordum. Ancak mağaza görevlisi yaptığı analizler sonucu önce göz altlarımdaki nemsizliği çözmemiz gerektiğini ve daha sonraki aşamada önleyici ve destekleyici kreme geçmem gerektiğini anlatınca isteksizce peki dedim.
Çünkü yine de destekleyici bir ürünün de göz altlarımı nemlendireceğini düşünüyordum. Ta ki bu kremi kullanıncaya kadar.
Krem sarımsı yeşilimsi bir renkte ve klasik krem kıvamında. Ancak mercimek tanesi büyüklüğünde kremi alıp göz altlarıma tampon hareketlerle sürmeye başladığımda o klasik krem sanki suya dönüşüyor ve resmen göz altımda sabitleniyor. Yüzü koyun yattığım halde sabah uyandığımda göz altlarım hala yumuşacık ipek gibi oluyor.
Ayrıca göz altıma uyguladığım en kalın en çizgilere dolan kapatıcı bile bu kremin verdiği nem sayesinde çizgilere dolmadan beni saatlerce idare ediyor. Öyle 4-5 saat değil hem de sabah 8 de yaptığım makyajım akşam yatana kadar milim kımıldamadan duruyor.
14 gr ürün içeren bu kremi açtıktan sonra 6 ayda bitirmeniz gerekiyor. Benim 9 ay oldu ama bu ay biter diye tahmin ediyorum çünkü çok bereketli bir ürün. Ayrıca yapısında kıvamında yada nem vermesinde her hangi bir değişiklik yada bozulma olmadı. Ben aldığımda 74 TL idi.
Aslında bu krem bitince yine +Kiehls Türkiye ürünü olan destekleyici bir kreme geçeceğim ama yine de bu kremden de bir tane almayı ve makyaj öncesinde baz olarak kullanmayı planlıyorum. Yani gece başka gündüz bu kremi de kullanabilirim bilmiyorum yine de sormam lazım mağazadaki görevliye ama şuan ki düşüncem kesinlikle bir tane daha alıp bu ferahlığı hissetmeye devam etmek.
Sizin de eğer tek göz altı probleminiz nemsizlikse ve makyajınız buna bağlı olarak çok kuru ve pul pul duruyor kapatıcınız çizgilere doluyorsa kesinlikle gözüm kapalı bu göz kremini öneriyorum.
Benim avokadolu göz kremi ile ilgili görüşlerim böyle. Alır ve kullanırsanız sizin de memnun kalacağınızı düşünüyorum. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder