H&M Nail Polish Kit İncelemesi

Merhaba
Takip edenler bilir geçen yaz tırnaklarım çok çabuk kırılıyor diye neredeyse tüm yazı takma tırnak takarak geçirmiştim ve tırnaklarımda geri dönülmesi ve tedavisi çok zor hasarlar meydana gelmişti. Ağustostan beri bir ton ilaç kullanarak nihayet biraz düzeldiler de bende severek aldığım bu kitteki ojeleri kullanma şansına eriştim.
Ben seti yılbaşında tamamen denk geldi ve aldım. İçinde ufacık görünen ama aslında her biri 6ml oje içeren 6 farklı tonda oje var. Hem de bu set sadece 19.95
TL.
Ojelerden sadece kırmızı olan tek katta tam örtücü ve opak. Ama içlerinde yapısını en sevmediğim de bu kırmızı oje maalesef. Diğerlerinin aksine çok zor kuruyor ve sürerken hemen sakızlaşıyor :(
Gold glitter olan oje gold rengi ojenin üzerine sürülmüştür.
İçinde altın simleri olan oje ve yine içinde gümüş altın ve mavi simleri olan oje tek başına kullanılabileceği gibi uyumlu yada uyumsuz her hani bir ojenin üzerinde de çok şık oluyorlar. Tabi ki her glitter oje gibi tırnaktan çıkarmak biraz sıkıntılı. Ama pamuğu bir süre tırnağınızın üzerinde beklettiğinizde bu sorun biraz daha çabuk hallediliyor.
Ten rengi ojeye bayıldım. Aslında tam ten rengi de değil. Ama tırnakta duruşuna hayran kaldım. Kırmızı renk ojeye göre biraz daha hızlı kuruyor.
Metalik mavi renk içinde bir sürü renkte ışıltılar barındıran güzel bir gece rengi. Tek katta tam örtücü olmasa da ikinci katta süper bir görüntü elde etmek mümkün.
Metalik kahve de içinde minik altın yansımalar içeren güzel bir sonbahar kış rengi. Tek katta tam örtücü değil ama iki katta harikalar yaratıyor.
Ben H&M ojelerinden fiyat performans açısından memnun kaldım. Şişelerinin görünüşü bile çok şık. Ben çok beğendim.
Bu arada Kocaeli'ne Eylül ayında  Sembol Avm'de H&M mağazası açılacakmış duyduk duymadık demeyin :)
Artık bende indirimleri yeni sezonları kaçırmayacağım :) Sizlerin H&M markasında deneyip beğendiğiniz yada aman uzak dur dediğiniz makyaj malzemeleri neler? Paylaşırsanız sevinirim. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder