Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara

Merhaba
Öncelikle yeni yılınızı bir kez daha kutlarım. Umarım hayallerinizin hayal olarak kalmadığı muhteşem anılar biriktirdiğiniz güzel bir yıl olur 2015.
Bugün bloğumda sevgili +Şule KARAOK 'un videolarında sıkça rastladığım ve kendisinin favorisi olan Deborah marka rimeli inceleyeceğim.
Rimeli Bursa Carrefour Avm'de bulunan Watsons mağazasından 35 TL gibi bir fiyata aldım.
Eve gelip ilk kullandığımda tepkim çok ıslak oldu. Yapısı çok ıslak geldi ve hem göz kapağımın altına hem üstüne her yere bulaştırdım.
Ancak hemen ilk denemede notunu vermek hiç sağlıklı bir karar değil. Ve bazı değişik markadaki rimellerde ilk kullanımda çok ıslak olabiliyorlar. Ancak bir kaç kullanımdan sonra kıvama geliyorlar.
Bu rimel de bir kaç defa kullandıktan sonra en sevdiğim rimeller arasına girmeyi başardı.
Sürümü daha kolaylaştı ve artık gözüme bulaştırmıyorum. Elim sürekli bu rimele gidiyor diyebilirim.
Bu rimel ile ilgili en sevdiğim özellik ise tabiri caizse kirpikleriniz kazık gibi yapmıyor. En azından benim kirpiklerimi sertleştirmiyor.
İlk sürdüğümde acaba mı? desem de anladım ki her sürdüğümde aynı hisse kapılıyorum. Görüntü olarak bence kirpiklere güzel hacim veriyor ve uzatıyor. Ama his olarak sanki kirpiklerinize hiç bir şey sürmemişsiniz hissi veriyor. Ben bu hisse bayıldım. Hatta kirpiklerimi ellediğimde bile kirpiklerimin yumuşacık olduğunu hissedebiliyorum. Bu kadar güzel hacim ve boyut kazandıran bir rimelin hiç ağırlık yapmıyor olması bence harika.
Ayrıca akma bulaşma yapmıyor. Waterproof bir rimel olmadığı için de çıkarması çok kolay.
Yılbaşı indiriminde Deborah markası %50 indirime girmişti. Daha önce incelemesini yapmak isterdim ama günlerdir yataktan çıkamıyorum grip yüzünden. Hala daha tam iyileşmiş değilim. Ancak incelemesini yapabildiğim için üzgünüm.
Ama zaten sürekli güzel indirimler yapan Watsons'ın elbet Deborah markasında yine güzel bir indirim yapacağına inanıyorum.
Bence fiyatı normal ama sizin için çoksa indirim zamanını bekleyebilirsiniz. Ama unutmadan tester varsa eğer ne yapıyoruz? denemeden almıyoruz.
Sonuçta herkesin rimelden beklentileri farklı olabiliyor. Ayrıca herkesin kirpik yapısında farklı olduğundan ürünün vaad ettiği etki herkeste aynı olmayabiliyor.
Benim bu rimel ile ilgili düşüncelerim böyle. Sizlerim etkisinden çok memnun kaldığınız rimeller neler? Paylaşırsanız sevinirim. Kendinize iyi bakın hoşça kalın :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder