1 Alana 1 Bedava Watsons Haftasonu Kampanyası Ve Aldıklarım

Merhaba
Bir önceki büyük Watsons indiriminde çok az kozmetik alışverişi yapmıştım ve  kişisel bakım ürünlerine bakmak aklıma bile gelmemişti. Evde daha önceki indirimlerde aldığım duş jelleri şampuanlar kremler pedler el sabunları vs. bir sürü stok olduğundan herhalde.
Ancak bu indirimi görünce dolapları şöyle bir kontrol ettim ve bir kaç parça ürün almamız gerektiğine kadar verdim :)
Diş macunlarında yalnızca Colgate ürünlerinde 1 alana 1 bedava vardı. Bende bir diş macunu bir ağız bakım suyu aldım ve birer taneleri bedavaya gelmiş oldu. Daha önce Colgate diş macunları kullanmıştım. Memnun da kalmıştım. Hazır indirim varken kaçırmak istemedim. Ama ağız çalkalama sularından ilk defa deneyeceğim. Deneyimlerimi sizlerle biten ürünlerimi incelediğim yazımda paylaşmayı düşünüyorum. Çünkü ağız bakım suyu çok kullanıyoruz ve çabuk bitiyor ama Colgate ağız bakım sularının şişeleri kocaman ne zaman biter göreceğiz.
Aldığım bir diğer ürün Johnson's Baby şampuan. Çocuklarım için gayet severek kullandığım bir şampuan. Bazen Dalin markasını da kullandığımız oluyor ama bu defa bunda 1 alana 1 bedava var diye Johnson's Baby aldım. Gerçekten göz yakmıyor kokusu hoş bizi rahatsız etmiyor ve kızlarımın saçları yumuşacık oluyor. Pompalı şişesiyle de kullanımı gayet rahat.
Stoklamak istediğim ama sadece tekli paketlerinde 1 alana 1 bedava olan Orkid pedlerden sadece bu ikisi kalmıştı. Onları da ben aldım. Sanırım başkaları da stoklamış :) Uzun zamandır çeşitli markaların pedlerini kullanıp deneyimledim. Eğer bununla ilgili bir yazı isterseniz yorum kısmında yazabilir yada instagram hesabımdan ulaşarak böyle bir inceleme yazısı istediğinizi belirtebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarım bu sayfanın alt tarafında. Bağlantılara tıklayarak beni bulabilirsiniz.
Uni Wipes ıslak mendillerini senelerdir severek kullanıyordum. tabi Gratis'in Benri ıslak mendilleriyle tanışana kadar. Çünkü Benri mendiller daha ucuz. Bizim evde neredeyse su gibi tüketilen bir şey ıslak mendil. Mutfakta salonda tuvalette arabada okulda çantada her yerimiz ıslak mendil. Bu nedenle kaliteli olması dışında uygun olmasında da dikkat ediyorum. Çünkü atıyoruz sonuçta. Aslında stoğumda 4-5 paket daha ıslak mendil olduğu halde indirime girdiği için eşim al deyince bende sepete attım. Aslında indirimli hali bile Benri ıslak mendillerden pahalıydı ama bu defa böyle oldu :)
Hiç bir kozmetik ürününde kalem ve ojelerde indirim yoktu. Ancak ben Rimmel London velvet matte serisindeki bu ojeyi almak için can atıyordum. Çok aradım ve sonunda buldum. Harika bir mürdüm ve vişne çürüğü arası bir renk


. Tam kışlık bir renk. Şiddetle tavsiye ederim. Kalıcılığı için şuan bir şey diyemem ama diğer Rimmel London marka ojelerimle aynı olacağını düşünüyorum. Yani uygun bir base ve top coat ile kalıcılığı arttırılabilir. Ama ben sürdüğüm ojeyi en fazla iki gün kullanan bir insanım. Sıkılıyorum. Neredeyse 100 taneden fazla ojem var ve bir ojeyi sürüp 10 gün çıkarmamak bana garip geliyor açıkçası.
Watsons markasına ait lip balmları benim kokoş kızlarım aldı. Biri 4 biri 6 yaşında. Büyük kızım dudaklarını gün içinde çok yaladığı için çok çatlıyor. Zaten bir lip balm alacaktım ama kızım benden önce gidip üzeri ayıcıklı ambalajı olan elmalı&şeftalili turuncu olan lip balmı almış. Küçük kızım durur mu o da gidip çilekli olan kırmızı ambalajlıyı almış. Tabi ürünler böyle satılmıyor plastik ve karton ambalajları vardı ama bizim cadılar arabaya biner binmez açtılar balmlarını :) Arabada sürdüm ve iki saat kadar dudaklarımda kaldı çünkü bir şeyler yedim. İlk ilenimim çok kaygan ve yağlı gibi geldi.

Gliss şampuanı kasaya geldiğimizde 50 TL sınırını geçtiğimiz için 5 TL ye alabileceğimizi söylediler. Daha önce kullandığım için aldım ancak anlamadığım bir şey vardı. Fotoğrafını çekecektim ama kasada sıra vardı ve birazda çekindiğimden fotoğraflayamadım ama şampuanların önündeki kağıtta Gliss şampuan 40 TL yazıyordu ve 40 TL nin üzerine çarpı çekilmişti yanına da 5 TL yazılmıştı. Yarın eğer gidebilirsem çekmeyi planlıyorum.
ürünlerin fiyatlarına gelince fişte ayrıntılı şekilde mevcut.
Benim alışverişim böyleydi. Belki ilginizi çeken bir ürün olur ve almak isterseniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder