Flormar Pin Up Ve Crazy Look Koleksiyonundan Aldıklarım

Merhaba
Yeni koleksiyonları ürün dizaynları ve çeşitliliğiyle Flormar son zamanlarda çok büyük bir atak yaptı. Zaten severek kullandığım ürünlerine yüksek fiyatlı muadillerini aratmayacak kalitede ürünler eklediği için ve ülkemizde bulmak hiç zor olmadığı için kendimizi şanslı hissediyorum. Öyle ki ürünlerini hem kendi mağazalarından hem diğer kozmetik mağazalarından temin edebileceğiniz gibi Flormar'ın internet sitesinden online alışveriş ile bu harika ürünlere kavuşmakta mümkün.
Bende yeni çıkan seriden bir kaç parça ürün alarak denemek istedim. Özellikle Crazy Look sersinin ruj ve tekli göz farlarına hayran kaldım. Sanırım koleksiyon kalkmadan bir kaç rengini daha alacağım. Hazır indirimdeyken bence bu fırsat gerçekten kaçmaz :)
Ben bu alışverişimi maddeler halinde yazarak ürünler hakkındaki düşüncelerimi de paylaşmak istedim.
**Flormar Fusion Baked Eyeshadow FB05 Starry Orange
Bu farın rengine hayran kaldım. Elimde turuncu renkte bir far yoktu. İlk önce alıp almamak arasında kararsız kalmıştım ve almadan mağazadan çıkmıştım. o zaman fiyatı 19 TL gibi bir şeydi. Geçen gün bayram indirimi Flormar'a uğramış mı diye bakayım dedim ve Crazy Look serisinin rujlarıyla farlarının 9 TL ye indiğini görünce o zaman bu turuncu farı almalıyım dedim. Keşke diğerlerini de alsaymışım. Yapısı çok güzel renk vermesi harika. İçindeki damar damar mor ve altın rengi ile de 3 fara sahip oluyorsunuz. Tabi mor ve altın renginin miktarı çok az ama olsun ben çok beğendim. Çok toz toz olmuyor ve göz altlarına dökülmüyor. Gelecek yaz için renkli farlarım olsun ama uygunda olsun derseniz bu farlar biçilmiş kaftan. Ayrıca bence tekli far için çok fazla büyükler ve uzun süre bitmezler :)
**Invisible Pores Pore Minimizer
Eğer ben Benefit Porefessional'a o kadar para veremem ama onun kadar işlevsel bir gözenek silici istiyorum derseniz evet bu ürün tam size göre. Tam Porefessional gibi olmasa da bence uygun fiyatlı bir gözenek silici için gerçekten iş görür. Sadece yapısı Porefessional'a göre daha kaygan. Bu yüzden ben bu gözenek siliciyi sürünce biraz bekliyorum ve ondan sonra fondöten uygulamasına geçiyorum. En azından ben günlük makyajımda Flormar Pore Minimizer'ı özel gün makyajlarımda ve uzun süre makyajlı kalacaksam Benefit Porefessional'ı kullanıyorum. Siz de bu şekilde kullanabilir yada sadece Flormar 'ın gözenek silicisiyle de  işinizi görebilirsiniz. Ben bu ürünü 25 TL gibi bir fiyata aldım.
**Flormar Lip Primer
Açıkçası ben bu ürünü çok büyük umutlarla aldım. Hatta Flormar mağazasındaki görevliye ürünü hiç denemediğim halde acaba 2 tane mi alsam ya biter ve devamı gelmezse falan dedim ama denemeden de iki tane almak gerçekten akıllıca olmazmış benim için. Çünkü öyle dudakları pürüzsüz yaptığı falan yok. Rujumun kalıcılığını da arttırmadığı gibi resmen dudaklarımda ağırlık yaptı. En azından bende durum bu. Siz siz olun eğer bu ürünü deneme şansınız varsa deneyip öyle alın. Ben çok faydasını görmedim açıkçası. Fiyatı 18.50 TL.
**Twist Up Lipstick 54\Flame (turuncu) ve 53\Cranberry (pembe)
Bu rujlarında aslında diğer renklerini alabilirmişim. Normal rujlardan pek bir farkı yok. Mat ve parlak yapıda olmak üzere iki çeşitler. Bendekilerin ikisi de mat. kalıcılıkları normal. Tek katta tam örtücüler. Zaten şuanda indirimdeler. Yanılmıyorsam 12 TL civarındalar.
**Delicious Lipstick Stylo Spf 15 DS16 Meet So Black
Seneler önce birine sana ne renk ruj süreyim dediğimde siyah diye cevap vermişti ve ben o an hayatımın dumurunu yaşamıştım. Siyah renk ruj mu? Yok ki.... Sene 2004 falandı sanırım.
Oysa şimdi gittim ve siyah renk bir ruj aldım. Ben ruju sürerken kendisinin hoşuna gitmemiş olacak ki kızım anne sen bu ruju beğenmedin dimi yok yok beğenmedin sen... demişti. Oysa ben bu ruja tek başına da başka bir rujla ombre olarakta kullanmaya bayıldım. Hele ki kırmızı rujla beraber kullanmak özellikle kışın boğazlı kazaklarla harika olacak. Serinin sarı turuncu pembe kırmızı daha bir sürü rengi var. Rujlarınızın üzerine sürerek değişik etkiler yaratmanız yeni renkler elde etmeniz mümkün. Fiyatı 19.50 TL.

Aldığım ürünler şimdilik bu kadar. Şimdilik diyorum çünkü Flormar'ın online sitesinde sepetimi doldurdum almak için sabırsızlanıyorum. Sizlerin severek aldığı kullandığı yada kullanamadığı ürünler neler yorum kısmında paylaşırsanız sevinirim. Bu arada beni İnstagram'da  gamzecelikdemir  kullanıcı adımla takip ederseniz sevinirim. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder