Rimmel London Lash Accelerator Endless Rimel

Merhaba
Madem dün alışveriş yazısında bol bol rimel incelemesi olacak dedim ilkiyle başlayayım.
Dün de dediğim gibi özene bezene yaptığım makyaj sonrası evden çıkınca rimel sürmediğimi fark ettim. E Gamze yanında makyaj çantası taşımıyor musun derseniz taşımıyorum. Sadece bir iki ruj ve Mac Fix + alıp çıkıyorum o kadar. Ancak bundan sonra yanımda mini bir makyaj çantasında bir kaç kurtarıcı parça taşımaya karar verdim :)
İşte rimel sürmeyi unutunca daldım +Watsons Türkiye 'ye videolarda bolca gördüğüm rimmel london lash accelerator endless rimeli aldım çıktım.
Fırçası çok ince ve minik plastik kıllardan oluşuyor. Uç kısmı çok esnek değil. Yani Manga rimelin ucunun çok esnek olduğunu biliyorum. Bu rimelin unu onun gibi değil.
İlk sürdüğümde fırçasının kılları sert geldi ayarlayamadım ve bu nedenle kirpik diplerime bir hayli bulaştı. Bir de sanki alt kirpiklerin kullanımı için daha uygun gibi.
İkinci sürdüğümde ise dikkat etmeme rağmen yine kirpik diplerime bulaşma yaptı. Bunun dışında kirpiklerimi hiç kıvırmadı. İlk defa bir rimel kirpiklerimi dümdüz yaptı ve tabi bu beni sinir etti. Ben bir kaç defa kirpiklerimi kıvırıcıya kaptırdığımdan kullanmıyorum o zımbırtıyı. Belki kullanınca kirpiklerin kıvrık durmasını sağlar ama kendi başına kirpikleri kıvırma ve kaldırma gibi bir etkisi yok. E kirpiklerimi kıvırma etkisi de olan rimellerim var neden bunu kullanayım dimi ama.
Gözlerimde her hangi bir alerjik duruma kaşınmaya sebep olmadı. Gün sonunda göz altlarıma parça parça dökülme yada akma bulaşma da olmadı. Ancak dediğim gibi istediğim etkiyi vermediği için sevemedim.
Yeniden almayı düşünmüyorum. Daha fazla kullanır mıyım yoksa anneme falan mı veririm şimdilik bilmiyorum. Ama benden geçerli not almadı. Siz bu rimeli kullanıyorsanız düşünceleriniz neler mesaj olarak paylaşırsanız sevinirim. Kendinize iyi bakın hoşça kalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder