Süsyoloji Buluşma Tanışma Ve Destekte Bulunanlar

Merhaba
7 sene önce nasıl bebek kokusu sitesi sayesinde Türkiye'nin her yerinden bir sürü arkadaşım olduysa yine bir sürü gönlü güzel arkadaşlar edineceğimi biliyordum bu bloğu açarken.
1 Mart günü daha önce hiç yaşamadığım bir deneyim yaşadım. Yüz yüze daha önce hiç tanışmadığım ama İnstagram'da kader birliği yaptığım bir sürü arkadaşımdan bir kaç tanesi ile tanışma fırsatım oldu.
Aslında en başında biz sadece bir kafede buluşup oturup tanışacak muhabbetin dibine vuracaktık. Yine öyle oldu ama etkinliğin sahibi +Süsyoloji Dili ve Edebiyatı bloğununda sahipleri olan iki güzel Melisa ve Meltem bizi ellerimiz boş yollamak istemediklerinden şahane hediyeler hazırlamışlar.
İlk olarak sevgili Melisa ve Meltem bizim için kırmızı ojeleri süslemişler hediye ettiler. Ben kırmızı oje manyağı olaraktan bu işe tabi ki çok sevindim.
Sonra Bodrumlardan Melike Hanım ayrıca bize el emeği göz nuru harika kolyeler yollamış sağ olsun. Benim hediyem pudra rengi çıkınca da ayrı bir sevindim ne yalan söyleyeyim :) Ayrıca Melike Hanımın birbirinden el yapımı ürünlerine instagramdan ve facebooktan fingerscrossed_co kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz.
Bir diğer desteğini esirgemeyen ve bize hediyeler yollayan firma Bebak Acıbadem olmuş. Kızların söylediğine göre bu güllü el ve vücut losyonunu ve kremini ilk deneyenlerden olacakmışız. Zaten daha önce Bebak el kremi kullanıyordum. Güllüsü de çok hoşuma gitti. Beni çocukluğuma evimizin bahçesindeki güllerin kokusuna kadar götürdü.
Bize inanan ve desteğini esirgemeyen bir diğer firma da methini fazlasıyla duyduğum ürünlerini almak için çıldırdığım Nashi Argan. Şimdi diyeceksiniz ki merak ediyorsun neden almıyorsun? Elimde bitirilmesi gereken 6 tane şampuan ve saç kremi var ve eğer bunlar bitmeden alırsam biliyorum ki hemen bunları kullanacağım.
Nashi Argan bize deneme boy şampuan ve saç kreminin yanı sıra %100 doğal argan yağı hediye etmiş. Tabi ki şuan kullandıklarımı bir kenara bırakacağım ve bunları kullanacağım. Hem belki elimdeki şampuanları anneme ve kardeşime postalarım daha iyi olur :)
Nashi Argan ayrıca bize ülkemize yeni gelen ve yine ilk kullanacaklardan biri olduğumuz Maria Nila markasının şampuan ve saç kremini yollamışlar.
Zaten şuan kullandığım şampuanlardan inanılmaz bunalmıştım. Bu iki yeni markayı deneyecek olmak beni çok heyecanlandırıyor. Bir an önce kullanıp etkilerini bloğumda paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
İzmit'in en eski ve köklü kolonyacılarından Hikmet Kolonya'da bize benim için harika kokan bir kolonya yollamış. Zaten değişik kolonyaların hastasıyım. İlk fırsatta dükkanı ziyaret etmem şart oldu :)
Bir de etkinliğe katılan arkadaşlarımızdan +Gülşah'ın Sihirli Değneği bloğununda sahibi olan Gülşah bize kendi elleriyle keçeden lavanta kesesi ve kitap ayracı yapmış. El emeğine saygın ve sevgim sonsuz. Bayıldım yahu resmen bayıldım :) Ellerine sağlık arkadaşım :)
Bizim buluşmamız tanışmamız sıcacık dolu dolu geçti. Herkes çok içten sanki yıllardır tanışıyormuşuz da yine bir araya gelmişiz gibiydi. Hiç yabancılık çekmedim kendimi evimdeymişim gibi hissettirdiler.
Ayrıca Buluştuğumuz kafe Caffee De Luca'da gerek mekan olarak gerekse içecek ve yiyeceklerin sunumu ve tatları olarak muhteşemdi. Yeşil çaya ve sunumuna bayıldım ama eve gelirken kızlarıma diye aldığım tatlıların fotoğrafını çekemeden yedik bitirdik. İlk fırsatta yeniden bu leziz muffin ve tatlıları yemeye gideceğim.
Gülşah'ın kafasını şişirirken ben :) çenem düşmüş yine :)
Her şey için yeniden teşekkür ederim beni de bu güzel güne dahil ettiğiniz için :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder