Gosh Multicolour Blush 50 Pink Pie

Merhaba
Bugün bloğumun konuğu aldığım günden beri kullanmaktan büyük keyif aldığım Gosh markasının bu tatlı allığı oldu.
Öncelikle söylemeliyim %50 indirimle 13 TL gibi bir fiyata aldım ve bence 13 TL için muazzam güzellikte bir allık.
Gosh markasına da nedense Note markasında olduğu gibi hep önyargılı ve tedirgin  yaklaşıyordum. Acaba bu marka da mı şişirilmiş bir marka, bu fiyatlara değer mi? diye düşünüyordum. Ancak allığı kullandığımda hiçte öyle olmadığını gördüm.
Allık dört renkten oluşuyor. 3 tanesi mat 1 tanesi ışıltılı bir allık. Tek tek uygulayabileceğiniz gibi karıştırarak da kullanmanız mümkün.
Ayrıca far olarak yada lip balm ile nemlendirdiğiniz dudaklarınıza bile uygulayabilirsiniz. Yani bence hem içinde mat ve ışıltılı allık barındırması hem dört renk barındırması bence çok işlevsel.
İtiraf etmeliyim ki bu allıkta da toz toz olma durumu var. Ama benim için hiç önemli değil çünkü bir sürü ürünüm içinde toz toz olmayan sadece 2-3 ürünüm var. Yani benim için çok dert edilecek bir durum değil.
Benim bir tane allığım olsun ama bir kaç renk olsun zaten çok allık kullanmıyorum normal allıkların garamajı çok ben zaten bitiremem derseniz şahane bir şey bu allık.
Ben allıktan çok memnun kaldım. Gerek pigmentasyonu gerekse incecik şık ambalajı ile bence şans vermeye değer. Ben şahsen indirimlerde diğer renklerine de şans vermeyi düşünebilirim.
Şimdi diyeceksiniz ki neden alırım değil de düşünebilirim? Çünkü ben bu allığı alırken sadece bu rengi vardı ve bu renkten de son bir tane vardı onu da ben aldım. Eğer diğer allıkların renkleri hoşuma giderse dediğim gibi toz toz olması umurumda değil , ben diğer renklerini de alırım arkadaş :)
karıştırdığımda soldaki renk oluşuyor.
Sizlerin Gosh markasında beğendiğiniz ürünler neler? Yorumlar kısmında paylaşırsanız bende sevdiğiniz ürünlere şans vermek isterim.
Kendinize iyi bakın ve beni instagramdan da takip etmeyi unutmayın. Bunun için yandaki kalplerden instagram olanına tıklamanız yeterli. Hoşça kalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder