Note Cosmetics Hydra Clolor Lipgloss 08 Noble Pink

Merhaba
Bugün sizlere şirin mi şirin rengi olan bir lipglosstan söz edeceğim.
Daha önce iki defa Note kozmetik ürünlerini satan mağazaya girip bakıp bakıp hiç bir şey almadan çıkmıştım. Nedense çok fazla ön yargılıydım ve kesinlikle almam diyordum. Dün saç boyası almak için girdiğim mağazada acaba hangi markaların standları var diye bakınırken Note standını gördüm ve en sinir olduğum şey başıma geldi. Mağaza çalışanlarına saygım sonsuz ama ben ısrarla sık boğaz ederek yok böyle kalıcılar yok ilk mat allıkları çıkaran Note markasıdır bu lipglosslar ruj gibidir bilmem ne falan diye başlayınca kaçmak istedim. Ama kızım Irmak yanımdaydı ve anne çok güzel bir renk illa alalım dedi. Kaç TL dedim 19.90 ama %30 indirimi var deyince hadi alayım dedim. Ama eve gelince baktım ki indirim falan yapılmamış. tabi mağaza bana 70 km uzakta olduğundan gidip hesap sormak gibi bir şey de yapamadım. Ah aptal kafam orada baksana sen fişe :(
Neyse sonuç olarak bu harika Barbie pembesini almış olduk.
Aslında elimde dünya kadar lipgloss var ve ben aslında çok lipgloss kullanan biri değilim. Şimdiye kadar bitirdiğim hiç lipgloss olmadı. Ve hep bozuldukları için çöpe attım.
Neyse bu kadar gevezelik yeter. Gelelim lipglossa...
Yapısı bana çok kalın geldi. Biraz yapış yapış olma durumu var ama bazı lipglosslar gibi uzamıyor. Ve bir çok lipglosstan daha fazla renk veriyor. Saçlarım maalesef dudağıma yapışıyor. Ama bu genelde lipgloss sürenlerin başına geliyor herhalde.
Aplikatörü sünger uçlu sürümü kolay.
Ayrıca içeriğinde argan yağı ve kakao yapı olduğu yazıyor ambalajında. Ve içinde paraben yokmuş. Bu güzel işte.
Kokusu marshmellow gibi ama dudaklarınızı yalamak gibi bir hata yaparsınız çok kötü bir tadı var. Şimdi diyeceksiniz ki neden yalayayım dudaklarımı? Hani insan dudaklarını ıslatır ya bazen öyle bir şeyden bahsetmek istedim.
Ben bir lipglossa 19 Tl verme taraftarı değilim ama dediğim gibi ben pek kullanmadığımdan kaynaklanıyor. Yoksa lipglossun rengi tek başına da pembe lila mor kırmızı rujların üzerine de çok yakışıyor.
Bu lipgloss mavi alt tonlu bir pembe gloss ve dişleri olduğundan daha beyaz gösteriyor. Ayrıca neredeyse 15-20 değişik rengi var. Benim özellikle vişne çürüğü kırmızı ve mor renginde gözüm kaldı. Eğer indirimde denk gelirse ve ben lipgloss kullanmaya alışırsam ki renk o kadar güzel ki iki de bir gidip sürüyorum herhalde alırım gibime geliyor.
Sadece lipgloss uyguladım. Altında asla ruj yok.
Ben bu rujla sevgili +Pembe Defter . 'in diğer Youtuberlarla ortaklaşa yaptıkları yılbaşı makyajını yapmak istiyorum. Çünkü sevgili Öykü'nün sanal yılbaşı partisine tüm izleyicileri davetli ve katılmak için tek kural pembe ruj :) bu yüzden bende yılbaşı makyajları serimin 3. sünde pembe rujlu bir makyaj yapmaya ve Öykü'nün sanal yılbaşı partisine katılmaya karar verdim . Bu arada Pembe Defter'i henüz keşfetmediyseniz çok şey kaybediyorsunuz. Dilerseniz bu bağlantıya tıklayarak Öykü'nün kanalına gidebilirsiniz.
Beni İnstagram ve diğer sosyal medya hesaplarımdan takip etmek isterseniz yandaki kalplere tıklamayı unutmayın. Ayrıca bloğuma üye olursanız çok mutlu olurum. Sevgiyle kalın hoşça kalın :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder