Refan Kozmetik Brezilya Cevizi Kokulu Mum

Merhaba
Geçttiğimiz günlerde Refan Kozmetik'ten bir mail adım. Hediye göndermek istediklerini belirttiler. Bende sitelerini incelediğimde birbirinen doğal ve ilginç ürünlerle karşılaştım ancak beni asıl heyecanlandıran kokulu mumları oldu.
Malum ülkemizde kokulu mumlar ateş pahası. Kimi aşırı kokup migrene sebebiyet veriyor. Kimisi de zararlı olduğu için kullanmak istemiyor.
Öncelikle Refan Kozmetik internet üzerinden satış yapıyor. Ancak Edirne Keşan Bendis Avm'de de mağazaları var. Yani Edirne'de yaşıyorsanız çok şanslısınız. Doğal gül suları duş jelleri banyo tuzları sabunlu vücut süngerleri masaj yağları cilt bakım ürünleri ne ararsanız var.
Bu mumların fiyatı 19 lira. Boyutu da bir su bardağı kadar diyebilirim. Ancak günlerdir yakmama rağmen daha ancak fotoğrafta gördüğünüz kadar eksildi.
Mumlar hidrojene edilmiş soya fasulyesi yağı içeriyor. Yandığında bir süre sadece yanına yaklaşınca kokusunu alıyordum ancak şuan yanmasa bile hafif hoş bir koku geliyor.
Ancak özellikle belirtmek isterim ki diğer kokulu mumlar gibi aşırı buram buram bir kokusu yok ve bende baş ağrısı tıkanma gıcık gibi her hangi bir yan etkiye sebep olmadı.
Sağolsunlar yanına da 3 tane tester salyangoz kremi koymuşlar. Ancak testerları 3 defa kullandım tek kullanımlık değillerdi yani.
Onlar da cildimde bir yağlanmaya yada sivilcelenmeye sebep olmadı ama tabi 3 defa kullanmak özellikle cilt bakım ürünleri için çok yetersiz. O yüzden sadece ilk izlenim diyelim.
Ben şimdi doğal gül suyunu almayı planlıyorum çünkü kullandığım tonik bitmek üzere ve artık doğal bir şeyler kullanmak istiyorum. Tabi alıp kullanınca yine burada izlenimlerime yer vereceğim.  Siteyi incelemeyi unutmayın sevgiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme